Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę zwykłą (8 września 2019) – Warszewice

1. W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00 w Biskupicach, obowiązkowe spotkanie dla Rodziców i młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania – kl. – 8 SP. Zapraszam bardzo serdecznie  również osoby, które ukończyły Gimnazjum ale nie przystąpiły jeszcze do Bierzmowania.

2. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

3. W czwartek o godz. 18.00 w Biskupicach –  Mszą św. rozpoczniemy 24 – godzinną Adorację  Najświętszego Sakramentu, która potrwa do piątku  do godz. 18.00.  Po Mszy św. ministranci będą rozdawać plan adoracji dla Warszewic. Proszę o gorliwą postawę, aby wynagrodzić Jezusowi  za wszelkie dary jego miłości, szczególnie za dar deszczu.

4. W piątek o godz. 19.30   zapraszam młodzież na spotkanie KSM-u.  Zaproszenie kieruję również do tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w  spotkaniach. Zapraszam młodzież od 8 klasy SP wzwyż.

5. W sobotę  święto Podwyższenia Krzyża św. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 suma odpustowa w Siemoniu i Górsku.

6. W przyszłą niedzielę nasza  kolekta gospodarcza. Z góry dziękuję za ofiarność.

7. Polecam kolejny numer Niedzieli.   Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby nie ustawać we własnej formacji duchowej.

8. Bardzo serdecznie gratuluję sołectwu Biskupice zwycięstwa w tegorocznym turnieju Sołectw. Gratuluję również sołectwu Brąchnowo za zajęcie trzeciego miejsca w tegorocznych zmaganiach.

Intencje Mszalne

XXIII    Niedziela zwykła   –  8   września  2019 r.

godz. 9.15. + Antonina i Józef  Sztejkowscy

Środa ( 4.09) – godz. 18.00

+ Ks. proboszcz Zygfryd Urban

Piątek  ( 6.09) – godz. 18.00

O bł. Boże, opiekę MB  i dary Ducha św. dla Adriana z okazji 18 – tych urodzin oraz z okazji urodzin Iwony o bł. Boże, opiekę MB i łaskę zdrowia

XXIV    Niedziela zwykła   –  15   września  2019 r.

godz. 9.15. + Zygmunt Starzyk z okazji urodzin oraz Rodzice z obojga stron