Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV niedzielę zwykłą (15 września 2019) – Biskupice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej. Dziękuję serdecznie za ofiarność.

2. Dziś o godz. 12.00 suma odpustowa w Siemoniu i w Górsku.

3. Dzisiejsza niedziela to  w Polsce  Dzień Środków Społecznego przekazu. Prośmy Pana o dar mądrego i uczciwego korzystania z tej potężnej siły oddziaływania na ludzką myśl i postawę. Módlmy się również w intencji mediów katolickich o ich rozwój i skuteczną ewangelizację!

4. Dziś rozpoczynamy również Tydzień Wychowania czyli szczególne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

5. Polecam  kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych. Zachęcam do lektury  czasopism religijnych, aby nie ustawać w drodze do świętości.

6. W środę przypada święto św. Stanisława Kostki patrona Polski szczególnie dzieci  i młodzieży. W sobotę natomiast  przypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

7. We wtorek na godz. 19.00 do salki  w Plebanii zapraszam na powakacyjne spotkanie Kółka Biblijnego.

8. W piątek   o godz. 19.30  spotkanie KSM-u. Zapraszam młodzież, która jeszcze nie uczestniczyła w spotkaniach. Rodziców proszę o przypomnienie i zachętę.

8. Państwu Janinie i Tadeuszowi Świebodzińskim serdecznie dziękuję za ofiarę na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za dar serca.

9. Wszystkim, którzy uczestniczyli  w 24 – ro godzinnej  adoracji Najświętszego Sakramentu wyrażam wdzięczność i uznanie za postawę żywej wiary, a pozostałych serdecznie zachęcam by pamiętali, że „jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie”.

XXIV  Niedziela zwykła – 15 września 2019 r.

7.45. + Mirosław Dynasiński

10.30. +Klara, Alojzy, Stefan, Teresa i Franciszek Kowalscy

12.00. + Barbara Modzelewska oraz  +Alojzy, Maria i Marek Rybiccy

Poniedziałek  (16.09)  – godz. 17.00

+ Leszek Główczewski w 30 dniu po pogrzebie

Wtorek (17.09)  – godz. 17.00

+ Jadwiga i Ludwik Cichoraccy oraz Rodzice i Rodzeństwo z obojga stron

Środa (18.09)

godz. 16.30  – Różaniec

godz. 17.00 + Tadeusz Syrocki – int. od chrześniaczki Justyny

Czwartek (19.09) –  godz.17.00

Za parafian

Piątek (20.09)  – godz. 17.00

+ Eugeniusz Grabowski w 3 rocznicę śmierci i zm. z rodziny Grabowskich

Sobota  (21.09)

XXV  Niedziela zwykła – 22 września 2019 r.

7.45. + Marian Kamiński w 5. rocznicę śmierci

10.30 +Alojzy  Przybyszewski w dniu urodzin