Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedzielę zwykłą (29 września 2019) – Biskupice

1. Zgodnie z zapowiedzią dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na Caritas. Bóg zapłać za ofiarność

2. W poniedziałek o godz. 16.30 obowiązkowa zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministranta, a po Mszy św. spotkanie dla lektorów i kandydatów na lektorów

3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I czwartek będziemy modlić się o nowe powołania do stanu duchownego. W I piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16.30. W I sobotę wraz z Rodziną Fatimską zapraszam na Różaniec o godz. 9.00. Dzieci i młodzież zapraszam na godz. 9.30.

4. We wtorek o godz. 19.00 kolejne spotkanie Kółka biblijnego – serdecznie zapraszam do wspólnego czytania i rozważania Biblii.

5. Nabożeństwo Różańcowe będzie się odbywać w dni powszednie o godz. 16.30,  a w niedzielę o godz. 10.00. O poprowadzenie Różańca w niedzielę poproszę tradycyjnie Róże Różańcowe – w przyszłą niedzielę I Róża Różańcowa z Brąchnowa.  Wszystkich bardzo serdecznie proszę o aktywny udział w tym pięknym nabożeństwie. Dzieci i młodzież zachęcam do zbierania naklejek, bo tradycyjne wylosujemy 2 osoby, które pojadą na darmowe wakacje. Obowiązek udziały w Różańcu mają dzieci przygotowujące się do I Komunii oraz młodzież przygotowująca się do Bierzmowania.

6. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Jest również Jaś dla najmłodszych z płytą DVD. Czytajmy prasę katolicką, aby wzrastać w wierze i miłości do Boga, MB i ludzi!

7. Nasza schola parafialna ma już 5 lata. Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnego chwalenia Boga w naszej scholii. Już zaangażowanym szczególnie Hani i Jadzi serdecznie dziękuję za piękną ochoczą pracę na rzecz Bożej chwały!

8. W piątek o godz. 19.30  spotkanie KSM-u.  Serdecznie zapraszam.

9. W I piątek odwiedzę naszych drogich chorych z posługą sakramentalną. Początek od godz. 8.30

10. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiarę na ogrzewanie p. Teresie Wilińskiej, Melanii Gajtkowskiej, Wioletcie i Marcinowi Matłosz. Bóg zapłać za dar serca.

11. Bardzo serdecznie dziękuję p. Karolowi Mądzielewskiemu za użyczenie koparki do wykopu ciepłociągu, a p. Grzegorzowi Zegan, Wojciechowi Piórkowskiemu, Mariuszowi Chrząstek, Mariuszowi Gajtkowskiemu i Heniowi Michoń za wykonaną pracę przy wykopie. Bóg zapłać za poświęcony czas, środki i siły!

INTENCJE  MSZALNE

XXVI  Niedziela zwykła – 29 września 2019 r.

7.45. + Sabina Wojciechowska

10.30. +Bogumiłę i Bogdana Berent

12.00. + Zofia i Kazimierz Okońscy i zmarli z Rodziny

Poniedziałek  (30.09)  – godz. 17.00

Za parafian

Wtorek (1.10)  – godz. 17.00

Za zmarłych Kapłanów +ks. Zygmunta Szulca, ks. Jana Jakubiaka i ks. Andrzeja Lewandowskiego – int. od Róż Różańcowych

Środa (2.10) –godz. 17.00

+ Marian Kamiński

Czwartek (3.10) –  godz. 17.00

+Teresa w dniu imienin i Wacław Tchorzewscy

Piątek (4.10)

godz.16.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

+ Jadwiga i Ludwik Cichoraccy oraz Rodzice i Rodzeństwo z obojga stron

Sobota  (5.10)

godz. 10.00 – W intencji Misji św. oraz umiłowanie modlitwy Różańcowej przez naszych parafian

godz. 13.00 – Msza św. Chrzcielna: Weroniki Marty Chrząstek

XXVII  Niedziela zwykła – 6 października 2019 r.

7.45 + Marcin i Waldemar Syroccy oraz + Klara i Feliks Dykowscy

10.30 +Franciszek w 2 r. śmierci i Teresa Kowalscy

12.00 + Krystyna Skiba