Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedzielę zwykłą (6 października 2019) – Warszewice

1. Przed prawie 41 laty radowaliśmy się wyborem kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Od 19 lat obchodzimy ten dzień jako Dzień Papieski. Z wiarą pragniemy nieść w życie to czego nas nauczył, a więc prawdę, nadzieję, odwagę wiary i miłość do Boga i człowieka.  W przyszłą niedzielę nasza młodzież z KSM-u będzie zbierać ofiary na Fundusz Papieski – czyli stypendia dla zdolnej ale ubogiej młodzieży. Za złożone ofiary już bardzo dziękuję!

2. Jutro przypada liturgiczne wspomnienie NMP Różańcowej – patronki wspólnoty Żywego Różańca. Pragnę już dziś podziękować wszystkim Członkom Żywego za  świadectwo żywej wiary i miłości do Boga i Maryi.    Wszystkich Członków wspólnoty Żywego Różańca zapraszam we wtorek o godz. 12.30 do salki KGW na nasze doroczne spotkanie przy wspólnym stole. Serdecznie proszę o obecność byśmy mogli wspólnie podziękować Maryi za wszelkie łaski, podzielić się radościami i dobrym słowem.

3. W piątek o godz. 19.00 spotkanie KSM-u.

4. W czwartek o godz. 17.00 obowiązkowa próba scholi.

5. Jeszcze raz  serdecznie zapraszam wszystkich na Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz.17.45, a w niedzielę o 8.45.,  aby wypraszać potrzebne łaski dla nas samych, Kościoła św. i naszej Ojczyzny Polski.

6. Polecam kolejny numer Niedzieli. Polecam też Jasia dla najmłodszych. Bardzo zachęcam do lektury czasopism katolickich, aby umacniać wiarę, nadzieję i miłość.

7. W miniony wtorek odbył się pogrzeb + Franciszka Gładyszewskiego z Różankowa – lat 67. Rodzinie zmarłego składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie ………………

Intencje Mszalne

XXVII Niedziela zwykła – 6 października  2019 r.

godz. 9.15. + Edyta Iwańska i Radek Królik

Środa ( 9.10) – godz. 18.15

O bł. Boże i opiekę MB Królowej Różańca św. dla naszej Róży Różańcowej oraz o łaskę nieba dla zmarłych członkiń: +Danielę Kowalczyk, Zofię Cybulską oraz Jadwigę Prokopczuk

XXVIII Niedziela zwykła – 13 października  2019 r.

godz. 9.15. + Urszula i Edward Szarek z okazji imienin