Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę zwykłą (13 października 2019) – Biskupice

1. Zgodnie z zapowiedzią dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny JPII. Bóg zapłać za ofiarność.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień misyjny. W intencjach misyjnych będziemy modlić się podczas Różańca.

3. W piątek przypada święto św. Łukasza Ewangelisty – patrona pracowników służby zdrowia. W tej intencji odmówimy Różaniec.

4. Jeszcze raz  serdecznie zapraszam wszystkich na Nabożeństwa Różańcowe  o godz.16.30 w dni powszednie, w sobotę o godz. 15.30, a  w niedzielę o 10.00.,  aby wypraszać potrzebne łaski dla nas samych, Kościoła św., naszej Ojczyzny i Misji św.

5. Zachęcam do pamięci o naszych drogich zmarłych składając wypominki jednorazowe i roczne czy zamawiając Ofiarę Mszy św. Przypominam o konieczności odnawiania rezerwacji miejsc na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. Koszt to 20 zł. na rok. Zaniedbane i nie opłacone  groby przeznaczymy do likwidacji, aby nie straszyły zaniedbaniem.

6. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia. Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby umacniać wiarę w życie wieczne!

7. We wtorek o godz. 19.00 zapraszam na  spotkanie Kółka biblijnego.

8. W piątek  o godz. 19.30 obowiązkowe spotkanie wszystkich członków KSM-u!

9. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza. Z góry serdecznie dziękuję za ofiarność.

10. p.  Markowi Cichorackiemu serdecznie dziękuję za okazaną pomoc. Bóg zapłać za poświęcony czas, siły i środki.

11. Serdecznie dziękuję za ofiary na ogrzewanie p. Gabrieli Kazanieckiej oraz Hannie i Krzysztofowi Kazanieckim. Bóg zapłać za dar serca.

12. W sobotę o godz. 8.30 jedziemy z pielgrzymką do Chełmna na uroczystości związane z nadzwyczajnym miesiącem modlitwy Różańcowej w intencji misji. Zapraszam wszystkich chętnych, nie tylko z Żywego Różańca.

13. W miniony czwartek odbył się pogrzeb +Czesława Walter z Biskupic – lat 66. Rodzinie zmarłego składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie……..

XXVIII  Niedziela zwykła – 13 października 2019 r.

7.45. + Alfons w r. śmierci i Helena Kujawscy

10.30. +Edward Streich oraz +Marcin i Waldemar Syroccy

12.00. + Za zmarłych Strażaków z OSP Biskupice – int. od obecnych Członków OSP Biskupice

12.00. +Halina i Ryszard Kościecha i Rodzice z obojga stron

Poniedziałek  (14.10)  – godz. 17.00

+Bogumił Maćkowski i Rodzice z obojga stron

Wtorek (15.10)  – godz. 17.00

+Jadwiga Biegalska z okazji imienin

Środa (16.10) – godz. 17.00

+ Edwin i Rodzice Bonieccy

Czwartek (17.10) –  godz. 17.00

Z podz. za odebrane łaski z prośba o łaskę zdrowia i dalsze Boże bł. i opiekę MB w 75 rocznicę urodzin

Piątek (18.10) – godz.17.00

+ Andrzej i Kazimierz Banasik oraz +Michalina, Ludwik, Mirosławę i Stanisław Duda

Sobota  (19.10)  – godz. 16.30 – Różaniec

XXIX  Niedziela zwykła – 20  października 2019 r.

7.45. + Mirosław Dynasiński

10.30. +Marian Kowalski, rodzice Mądrzejewscy i zm. z rodziny Reszkowskich

12.00 – O bł. Boże, łaskę zdrowia i opiekę MB dla wszystkich Seniorów z Brąchnowa i Biskupic

12.00 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Kamili i Łukasza Markiewicz w 1 rocz. małżeństwa oraz o okazji Chrztu św. córki Zofii Krystyny