Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę zwykłą (13 października 2019) – Warszewice

1. Zgodnie z zapowiedzią dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na fundusz stypendialny JPII. Bóg zapłać za ofiarność.

2. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień misyjny. W intencjach misyjnych będziemy modlić się podczas Różańca.

3. W piątek przypada święto św. Łukasza Ewangelisty – patrona pracowników służby zdrowia. W tej intencji odmówimy Różaniec.

4. Jeszcze raz  serdecznie zapraszam wszystkich na Nabożeństwa Różańcowe  o godz.17.45 w dni powszednie,  a  w niedzielę o 8.45.,  aby wypraszać potrzebne łaski dla nas samych, Kościoła św., naszej Ojczyzny i Misji św.

5. Zachęcam do pamięci o naszych drogich zmarłych składając wypominki jednorazowe i roczne czy zamawiając Ofiarę Mszy św. Przypominam o konieczności odnawiania rezerwacji miejsc na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. Koszt to 20 zł. na rok.

6. Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia. Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby umacniać wiarę w życie wieczne!

7. We wtorek o godz. 19.00 – do plebani, zapraszam na  spotkanie Kółka biblijnego.

8. W piątek  o godz. 19.30 obowiązkowe spotkanie wszystkich członków KSM-u!

9. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza. Z góry serdecznie dziękuję za ofiarność.

10. W sobotę o godz. 8.35 jedziemy z pielgrzymką do Chełmna na uroczystości związane z nadzwyczajnym miesiącem modlitwy Różańcowej w intencji misji. Zapraszam wszystkich chętnych, nie tylko z Żywego Różańca.

11. W miniony czwartek odbył się pogrzeb +Czesława Walter z Biskupic – lat 66. Rodzinie zmarłego składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie……..

XXVIII Niedziela zwykła – 13 października  2019 r.

godz. 9.15. + Urszula i Edward Szarek z okazji imienin

Środa (16.10) – godz. 18.15

+Aleksander w 29 r. śm. i Stefania w 16 r. śm. Miszkurka

Piątek (18.10) – godz. 18.15

+Jan i Marianna Rybińscy oraz +Marianna i Feliks Kazimierscy

XXIX Niedziela zwykła – 20 października  2019 r.

godz. 9.15. + Krystyna i Czesław Pawlik oraz Rodzice i Rodzeństwo z obojga stron