Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX niedzielę zwykłą (20 października 2019) – Warszewice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej. Dziękuję za ofiarność.

2. Dziś rozpoczynamy tydzień misyjny. Przez cały tydzień w intencji misji modlić się będziemy podczas Różańca. W przyszłą niedzielę kolekta misyjna, którą polecam waszej ofiarności.

3. Dziś o godz. 12.30 w Łubiance Msza św. odpustowa ku czci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Ks. Rajmund zaprasza.

4. We wtorek w naszym województwie uroczystość św. JP II, który jest patronem naszego województwa. Zapraszam serdecznie na Różaniec.

5. Zachęcam do pamięci o naszych drogich zmarłych, składając wypominki jednorazowe lub całoroczne oraz zamawiając  Mszę św. Przypominam o odnowieniu rezerwacji miejsc na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku.

6. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Polecam Jasia dla najmłodszych i zachęcam gorąco do lektury prasy katolickiej, aby umacniać swoją wiarę w Tajemnicę Świętych Obcowania.

7. Jeszcze raz  serdecznie zapraszam wszystkich na Nabożeństwa Różańcowe  o godz.17.45 w dni powszednie, w sobotę o godz. 11.00, a  w niedzielę o 8.45.,  aby wypraszać potrzebne łaski dla nas samych, Kościoła św., naszej Ojczyzny i Misji św.

8. Serdecznie proszę o wrzucanie śmieci z cmentarza – jak zapełnią się pojemniki – do  foliowych worków, które wyłożę przy kontenerach, aby łatwiej można było posprzątać. Bóg zapłać za pomoc!

9. W piątek o godz. 19.30  spotkanie dla młodzieży z  KSM-u!

XXIX   Niedziela zwykła   –  20   października  2019 r.

godz. 9.15. + Krystyna i Czesław Pawlik oraz Rodzice i Rodzeństwo z obojga stron

Środa ( 23.10) – godz. 18.15

+ Stanisławę w 11. rocznicę śmierci i Mieczysław Kukowscy

Piątek ( 25.10) – godz. 18.15

O bł. Boże, opiekę Mb i dary Ducha św. dla Michała Soszki z okazji 18 – tych urodzin

XXX Niedziela zwykła – 27 października  2019 r.

godz. 9.15. + Regina i Henryk Bil