Ogłoszenia duszpasterskie na XXX niedzielę zwykłą (27 października 2019) – Warszewice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na misje św. Bóg zapłać za ofiarność.

2. W czwartek ostatnie Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16.00. Osoby, które zbierały naklejki i mają ich co najmniej 18 wezmą  udział w losowaniu darmowego wyjazdu na wakacje. Do środy Różaniec o godz. 17.45.

3. W piątek Uroczystości Wszystkich Świętych – Msza św. o godz. 10.15. Przyjmijmy postawę wiary i miłości do Boga i naszych drogich  zmarłych.  Przez całą oktawę będzie można  uzyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami. Msza św. na cmentarzu w Biskupicach o godz. 13.00.

4. W sobotę Wspomnienie Wszystkich Wiernych ZmarłychMsza św. o godz. 11.00 –  poprzedzimy wypominkami  jednorazowymi za naszych drogich zmarłych. Przypominam o konieczności odnawiania rezerwacji miejsc na cmentarzu  po 20 latach od pochówku.

5. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I  piątek i sobota miesiąca.  Ponieważ  I piątek wypada w Uroczystość  Wszystkich Świętych, proszę o przystąpienie do Spowiedzi w czwartek od godz. 15.30 – do 16.00.

6. Polecam kolejny numer Niedzieli oraz Jasia dla najmłodszych.   Zachęcam gorąco do  lektury prasy katolickiej jako źródła prawdy o naszym powołaniu do wieczności.

Intencje Mszalne

XXX  Niedziela zwykła – 27   października  2019 r.

godz. 9.15. + Regina i Henryk Bil

Środa (30.10) – godz. 18.15

+ Walenty Gładkowski w 11 rocznicę śmierci

Piątek (1.11) – Uroczystość Wszystkich Świetych

godz. 10.15 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i łaskę zdrowia dla Władysławy i Jana Soszka z okazji 63 rocznicy małżeństwa.

Sobota (2.11) – Wszystkich Wiernych Zmarłych 

godz. 11.00. +Jerzy Bajerski

XXXI Niedziela zwykła – 3 listopada  2019 r.

godz. 9.15. + Edyta Iwańska w 10 r. śm i Radek Królik