Ogłoszenia duszpasterskie na uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (24 listopada 2019) – Warszewice

1. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedzielą Roku Kościelnego. Po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego  Sakramentu i odmówienie aktu poświęcenia się J.Ch. Królowi Wszechświata!

2. Zgodnie z zapowiedzią dziś po Mszach św. zbiórka do puszek w ramach akcji „Polak z sercem”. Z góry serdecznie dziękuję za ofiarność! Serdecznie dziękuję również za ofiarowane produkty  dla naszych rodaków na Ukrainie i Białorusi. Bóg zapłać za dar serca. Serdecznie dziękuję młodzieży z KSM-u  na czele z Hanią Pierzchalską za zorganizowanie tej akcji.

3. Polecam kolejny numer Niedzieli. Niech ta dobra lektura umocni naszą  wiarę w Jezusa Chrystusa  Króla Wszechświata!

4. W sobotę przypada święto św. Andrzeja Apostoła. Zapraszam dzieci i młodzież na zabawę Andrzejkową do salki od godz. 17.00.

5. W piątek o godz. 19.15 zapraszam na spotkanie młodzież z KSM-u.

6.  Za tydzień rozpoczniemy Adwent – czas przygotowania do Bożego Narodzenia, i nowy Rok Liturgiczny. Wszystkich proszę o przygotowanie lampionów! Od przyszłej niedzieli będą w sprzedaży Świece Caritasu na nasze wigilijne stoły. W przyszłą niedzielę poświęcimy opłatki na nasze wigilijne stoły, które tradycyjnie będziemy mogli  nabyć w zakrystii.

7. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek organizowana przez nasz parafialny Caritas na paczki dla naszych pociech. Bóg zapłać za ofiarność.

8. W tym tygodniu jadę na rekolekcje kapłańskie i z tego wzg. nie będzie Mszy św. w tygodniu.

Intencje Mszalne

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata   –  24  listopada  2019 r.

godz. 9.15. + Zofia i Jan Banaszek, Maria i Leon Piątkowscy oraz bracia Jerzy i Kazimierz Piątkowscy

I Niedziela Adwentu – 1  grudnia  2019 r.

godz. 9.15. + Krystyna i Czesław Pawlik i zmarli z Rodziny