Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę po narodzeniu pańskim (5 stycznia 2020) i plan kolęd

1. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Tradycyjnie poświęcimy kredę i kadzidło. Msze św. w porządku niedzielnym, a kolekta tradycyjnie  na cele misyjne.

2. Bardzo serdecznie dziękuję za dodatkowe ofiary składane podczas kolędy: p. Gabrieli, Krystynie, Stanisławowi i Andrzejowi Sowa, Czesławowi i Grzegorzowi Wilińskim, Marii i Romanowi Czarneckim, Hannie i Sławomirowi Muszytowskim, Bogumile i Michałowi Grabowskim, Beacie i Krystianowi Walerych oraz Jolancie i Pawłowi Kortas, Małgorzacie i Wojciechowi Socha, Markowi Tchorzewskiemu, Małgorzacie i Andrzejowi Walter, Krystynie i Januszowi Znanieckim, Aleksandrze i Piotrowi Żeglarskim, Marzenie i Tomaszowi Michalskim, Teresie i Wiesławowi Żelazko, Małgorzacie i Pawłowi Noworackim, Zofii i Pawłowi Michalskim. Bóg zapłać za dar serca!

3. Polecam kolejny numer Niedzieli – cena 6 zł. i Jasia dla najmłodszych. Niech ta dobra lektura pomaga nam w kroczeniu przez ten Nowy Rok z Jezusem w sercu.

4. W środę o godz. 9.30 zapraszam na Różaniec.

5. W piątek o godz. 19.15 obowiązkowe spotkanie KSM-u

6. W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia

7. Kolęda

• 6 stycznia  – poniedziałek –  od p. Leszka Maćkowskiego,  ul. Wesoła i przyległe – od g. 14.00 – proszę o podwózkę
  • 7 stycznia  – wtorek – od p. Stefanii Gajtkowskiej do p. Piotra Kowalskiego – od godz. 14.00 – proszę o podwózkę
  • 8 stycznia – środa – od. p. Dzieszka do p. Piątkowskich przez ul. Zieloną i przyległe – od. g. 15.00
  • 9  stycznia –  czwartek – od p. Gajtkowskich  do p. Łuczak od godz. 15.00
  • 11 stycznia – sobota od. p. Latuszek do  p. Puczkarskich – od godz. 10.00
  • 12 stycznia –  niedziela  –   Parchatka od godz. 14.00
  • 13 stycznia  – poniedziałek – od p. Stodulskich  do p. Urbanowskich – od g. 15.00

8. Zapraszam dzieci do udziału w nabożeństwach przy żłóbku. Proszę o przygotowanie wierszy, pastorałek i kolęd – będą nagrody. Ofiary składane do aniołka   są darem na cele misyjne. Bóg zapłać!

9. Zapraszam na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Plan w zakrystii.

II  Niedziela Po Bożym Narodzeniu  – 5 stycznia 2020

7.45 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB i zdrowie dla  Rodziny  Matłosz

Warszewice godz. 9.15. +Edmund, Piotr, Ryszard i Tomasz Soszka oraz  + Czesław Walter

10.30. + Stefania i Jan Gajtkowscy

12.00. + Jadwiga w 8 r. śm. i Franciszek Gładyszewscy

Poniedziałek  (6.01) – Uroczystość Trzech Króli

7.45. + Mirosław w 30 dniu po pogrzebie i Leszek Główczewscy

Warszewice godz. 9.15 – Z podziękowaniem  za Boże błogosławieństwo z prośbą o dalsze łaski i opiekę Matki Bożej

10.30. + Jadwiga i Bolesław Przybyszewscy i ich Dzieci

12.00 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. i opiekę Mb dla Kacpra z okazji imienin i całej rodziny Paciorek

Wtorek (7.01) – nie ma Mszy św.

Środa (8.01) – godz. 10.00

Za parafian

Czwartek (9.01) – nie ma Mszy św.

Piątek (10.01) – godz. 16.30

+Alfons Brzoska w r. urodzin