Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę chrztu pańskiego (12 stycznia 2020) i plan kolęd – Biskupice

1. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Pozostawiamy jednak tradycyjnie wystrój kościoła i śpiew kolęd aż do 2 lutego.

2. Bardzo serdecznie dziękuję za dodatkowe ofiary składane podczas kolędy: Teresie i Zbigniewowi Kruk, Barbarze i Walentemu Piątkowskim, Melanii, Elżbiecie i Markowi Gajtkowskim, Ewelinie i Robertowi Łuczak, Czesławie, Gabrieli i Zbigniewowi Syrockim, p. Insadowskim i Kowalskim, Zofii Kowalskiej i p. Janowskim, Mirosławie i Józefowi Rząd, Danucie i Marianowi Gajewskim, Marii i Romanowi Dzieszka, Małgorzacie i Aleksandrowi Zakrzewskim, Magdalenie, Łukaszowi, Hannie i Krzysztofowi Kazanieckim, Gabrieli, Beacie i Januszowi Kazanieckim, Kindze i Tomaszowi Kazanieckim, Iwonie i Markowi Piątkowskim, Marii i Januszowi Brzoska, Franciszkowi Szczukowskiemu, Marii, Zbigniewowi, Katarzynie i Rafałowi Grygiel, Małgorzacie i Grzegorzowi Kościelskim, Irenie i Stefanowi Błażejczyk, Dorocie i Sławomirowi Pierzchalskim, Kamili i Łukaszowi Markiewicz, Małgorzacie i Jarosławowi Przybyszewskim, Felicji Pokorskiej, Ewie i Tomaszowi Gajtkowskim, Katarzynie i Piotrowi Kowalskim, Marii i Dariuszowi Syrockim, Danucie i Mateuszowi Walter, Helenie i Ryszardowi Walerych, Annie i Mariuszowi Romanowskim, Bożenie i Kazimierzowi Piotrowskim, Helenie i Feliksowi Romanowskim, Felicji i Sławomirowi Blachowskim, Dorocie i Piotrowi Latuszek, Barbarze i Stefanowi Mądraszewskim. Bóg zapłać za dar serca!

3. Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych. Niech ta dobra lektura pomaga nam w kroczeniu przez ten Nowy Rok z Jezusem w sercu.

4. W środę o godz. 9.30 zapraszam na Różaniec.

5. W przyszłą niedzielę kolekta na WSD w Toruniu, z góry dziękując za ofiarność.

6. W dniach 18 – 25 stycznia przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

7.  Zapraszam dzieci do udziału w nabożeństwach przy żłóbku w niedziele o godz. 10.15. Proszę o przygotowanie wierszy, pastorałek i kolęd. Ofiary składane do aniołka   są darem na cele misyjne. Bóg zapłać!

8. Kolęda:

12 stycznia –  niedziela  –   Parchatka od godz. 14.00

13 stycznia  – poniedziałek – od p. Stodulskich  do p. Urbanowskich – od g. 15.00

Od środy rozpocznę kolędowanie w Warszewicach.

9. Zapraszam na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Zapisy w zakrystii. Spotkanie  z  wpłatą  odbędzie się po feriach zimowych, ale proszę o zapisywanie się ponieważ mamy tylko 35 miejsc.

10. W piątek o godz. 19.15 spotkanie dla młodzieży z KSM-u.

INTENCJE  MSZALNE

Niedziela Chrztu Pańskiego  – 12 stycznia 2020

7.45. +Franciszkę w 1 rocznicę śmierci i Wacława Świebodzińskich

10.30  + Helena i Jan Krajewscy

12.00 + Józef Jeliński w 5 rocznicę  śmierci

Poniedziałek  (13.01) – godz. 10.30

Za parafian

Wtorek (14.01) – nie ma Mszy św.

Środa (15.01) – godz. 10.00

+ Zygmunt Wiligalski oraz +Maria i Stefan Właśniewscy

Czwartek (16.01) – nie ma Mszy św.

Piątek (17.01) – godz. 17.00

Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Marii i Janusza Brzoska z okazji 20. rocznicy małżeństwa

Sobota  (18.01) – godz.  8.30

Za parafian

II  Niedziela zwykła  – 19 stycznia 2020

7.45. +Zenon i Leokadia Baliccy

10.30. + Tadeusz Syrocki oraz zm. dziadków Dykowskich,  Żuchowskich i Bożejewicz z okazji Dnia Babci i Dziadka

12.00 + Henryk Kruk z okazji urodzin i Rodzice z obojga stron