Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę zwykłą (19 stycznia 2020) – Biskupice

1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na WSD w Toruniu. W każdą środę klerycy modlą się za wszystkich ofiarodawców.

2. Obchodzimy dziś Światowy Dzień Migranta. Módlmy się, aby każdy człowiek mógł godnie żyć bez wzg. na to gdzie przebywa.

3. W  dniach  18-25 stycznia przeżywamy   Tydzień Powszechnej  Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Dzisiejsza niedziela jest również Światowym Dniem Migranta i Uchodźcy. W tej tak aktualnej i trudnej sprawie módlmy się gorliwie wszyscy.

4. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych. Pragnę gorąco zachęcić   do lektury  czasopism religijnych jako źródła wiedzy i Bożej mądrości.

5. Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta, które przypada we wtorek i środę składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i pociechy z wnuków. Szczęść Boże!

6. Bardzo serdecznie dziękuję za dodatkowe ofiary składane podczas kolędy: p. Puczkarskim, Dorocie i Stanisławowi Tchorzewskim, p. Maćkowskim i Chojnackim, Jarosławowi Kubackiemu, Agacie i Marcinowi Banasik, Bożenie i Kazimierzowi Dulskim, Wojciechowi i Marzannie Piórkowskim, p. Danucie, Klaudii i Janowi Berent, Janina i Józef Banasik, Karolinie i Tomaszowi Jędrzejewskim, Sylwii i Mariuszowi Mikrut, Agnieszce i Grzegorzowi Iwickim, Barbarze i Sławomirowi Dulskim. Kazimierze, Marianowi, Joannie i Markowi Blachowskim, Hannie i Markowi Wiśniewskim, Beacie i Wojciechowi Łuczak, Joannie i Zbigniewowi Łuczak, Marii i Andrzejowi Pawlikowskim, Małgorzacie i Radosławowi Mucha, Zofii, Aleksandrze i Jerzemu Blachowskim, Iwonie i Marianowi Zakrzewskim, Małgorzacie i Jerzemu Bonieckim, Rodzinie Stodulskich, Renacie i Zbigniewowi Kulpa, Gabrieli i Jarosławowi jabłońskim, Ewie i Patrykowi Letkiewicz, Aleksandrze i Henrykowi Lewandowskim, Janinie Lewandowskiej, Aleksandrze i Adamowi Noworackim, Andrzejowi Gajtkowskiemu, Katarzynie i Adamowi Dyczko, Anecie i Waldemarowi Lewandowskim. Bóg zapłać za dar serca.

7. Przyszła niedziela obchodzona będzie  jako Niedziela Słowa Bożego.

8. Zapraszam na pielgrzymkę do Ziemi św. Program w zakrystii.

INTENCJE  MSZALNE

II  Niedziela zwykła  – 19 stycznia 2020

7.45. +Zenon i Leokadia Baliccy

10.30. + Tadeusz Syrocki oraz zm. dziadków Dykowskich,  Żuchowskich i Bożejewicz z okazji Dnia Babci i Dziadka

12.00. + Henryk Kruk z okazji urodzin i Rodzice z obojga stron

Poniedziałek  (20.01) – godz. 10.30

+ Mirosławę Kozimor w dniu urodzin

Wtorek (21.01) – godz. 15.30

+Czesław, Tadeusz i Helena Walter, +Franciszkę i Wacława Świebodzińskich oraz +Marylę i Tadeusza Ordon

Środa (22.01) – godz. 17.00

+ dziadków Balickich i Kazimierek oraz +Jerzy Bajerski i Teodor Balicki

Czwartek (23.01) – godz. 17.00

+ Józef Jonatowski w 19 rocznicę śmierci

Piątek (24.01) – godz. 16.00

+Gertruda i Jan Gumowscy oraz +Gertruda, Seweryn i Tomasz Mięsikowscy

Sobota  (25.01) – nie ma Mszy św.

III  Niedziela zwykła  – 26 stycznia 2020

7.45. +Mieczysław z okazji urodzin i Jacek Ziółkowscy

10.30 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Agnieszki z okazji 40 –tej rocznicy urodzin

12.00 + Anna Holak w 18 rocznicę śmierci i Rodzice