Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę zwykłą (26 stycznia 2020)

1. Bardzo gorąco dziękuję za serdeczne przyjęcie mnie w waszych domach, za wspólną modlitwę, za ofiary , posiłki i rozmowy, które pokazały jeszcze raz, że zależy wielu z nas na dobrym imieniu naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za tak wielkoduszną postawę i wyrażam nadzieję, że Boże błogosławieństwo, które niosłem będzie   Wam wszystkim towarzyszyło. Szczęść  Wam Boże!  Ze wzg. na dzisiejszą Niedzielę Słowa Bożego, sprawozdanie z zeszłego roku i po kolędach będzie w przyszłą niedzielę.

2. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia.  Niech lektura czasopism katolickich podtrzymuje naszą nadzieję, rozpala wiarę i miłość.

3. W przyszłą niedzielę 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej. Na Msze św. tradycyjnie przynosimy świece do poświęcenia.  Po Mszy św. o godz. 12.00 pożegnanie żłóbka. Kolekta tradycyjnie na dla sióstr Karmelitanek w Łasinie. Proszę o ofiarność!

4. W tym tygodniu przypada  I sobota miesiąca. Wraz z Rodziną Fatimską zapraszam na Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem o godz. 9.00.

5. Panie Zelatorki proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

6. W tym tygodniu jadę na kilka dni urlopu. Tradycyjne będzie mnie zastępował  ks. Andrzej.

8. Zapraszam na pielgrzymkę do Ziemi św. Program w zakrystii.

III  Niedziela zwykła  – 26 stycznia 2020

7.45. +Mieczysław z okazji urodzin i Jacek Ziółkowscy

Warszewice – godz. 9.15  +Krzysztof Sołtysiak  i  rodzice +Anna i Wincenty Sołtysiak

10.30 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Agnieszki z okazji 40 –tej rocznicy urodzin