Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę zwykłą (2 lutego 2020)

1. W minionym 2019 roku w naszej parafii:

Zmarli: + Franciszka Świebodzińska, Tomasz Soszka, Franciszek Biel, Barbara Dąbrowska, Helena Krajewska, Andrzej Frątczak, Zygmunt Matłosz, Maria Kubacka, Bogusław Jędrzejewski, Ewa Santorek, Henryk Ruszkowski, Tadeusz Syrocki, Stefania Gajtkowska, Marzena Jagodzińska, Leszek Główczewski, Franciszek Gładyszewski, Czesław Walter, Czesław Sobiesiak, Halina Bartkowiak, Genowefa Hopke, Adela Szatkowska.  Razem – 21 osób

Śluby: Adriana Stodulska – Mariusz Banaszek, Agnieszka Pawłowska – Mateusz Jędrzejewski, Magdalena Syrocka – Mateusz Kufel, Celeina Zielińska – Aleksander Chojnacki, Wiktoria Lewandowska – Szymon Krystoforski,  Ewa Kwiatkowska – Ariel Pawlik.  Razem – 6  par.  

Chrzty: Hanna Majewicz, Ksawery Leśniewski, Zofia Afrykańska, Franciszek Przybyszewski, Marcelina Blachowska, Helena Maćkowska, Blanka Lewandowska, Leon Brzoska, Franciszek Zakrzewski, Helena Dulska, Lena Spieczyńska, Hubert Kędziora, Albert Saletnik, Filip Sawicki, Maksymilian Finc, Weronika Chrząstek, Zofia Markiewicz, Jakub Lendecki, Franciszek Hoffmann, Ignacy Ernestowicz, Oliwier Stodulski.

Razem – 22,  Bierzmowani – 45 osób, I Komunia – 7.  Udzielona Komunia św. 30 tyś.  

2. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia.  Niech lektura czasopism katolickich podtrzymuje naszą nadzieję, rozpala wiarę i miłość.

3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne  I czwartek i I piątek miesiąca. W I czwartek będziemy modlić się o nowe powołania do stanu duchownego. W I piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16. 30 do 17.00. W Warszewicach Adoracja i spowiedź od godz. 17.00 do 17.30.

4. Zapraszam na pielgrzymkę do Ziemi św. – program w zakrystii.

INTENCJE  MSZALNE

IV  Niedziela zwykła  – 2 lutego 2020 – Ofiarowanie Pańskie

7.45. +Marian Łuczak w rocznicę urodzin oraz +Krystyna i Jan Ciesińscy

Warszewice godz. 9.15 +Czesław Sobiesiak – int. od siostry Haliny i mamy Janiny z Rodziną

10.30 – O bł. Boże i opiekę MB i Anioła Stróża dla Oli z okazji 5 –tej rocznicy urodzin

12.00. + Michalina w 17 rocznicę śmierci i Marcin Ziętko oraz +Alojzy Wiśniewski

Poniedziałek  (3.02) – godz. 17.00

Za parafian

Wtorek (4.02) – godz. 17.00

O zdrowie dla wszystkich chorych z naszej parafii

Środa (5.02)

16.30. Różaniec

godz. 17.00. + Rodzice Jędrzejewscy oraz +Marianna Manikowska

Warszewice godz. 16.00. +Jan Porczek i +Teodor Afelt

Czwartek (6.02) – godz. 17.00

O nowe powołania żeńskie i męskie do stanu duchownego –także z naszej parafii.

Piątek (7.02)

16.30 – Adoracja N. Sakramentu

godz. 17.00– Za parafian

Warszewice godz. 17.30 + Tomasz z okazji urodzin i Ryszard Soszka

Sobota  (8.02) – nie ma Mszy św.

V  Niedziela zwykła  – 9 lutego 2020 r.

7.45. + Za zmarłych Kapłanów pracujących w naszej parafii

Warszewice godz. 9.15. +Czesław Sobiesiak – int. od kuzyna Kazimierza z Rodziną

10.30. +Kazimierz Kazaniecki w 17 r. śm. i Rodzice z obojga stron

12.00. + Genowefa i Władysław Dudek w 12 rocznicę śmierci