Ogłoszenia duszpasterskie na uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego (12 kwietnia 2020)

1. Pan zmartwychwstał, wesel się rozpromieniona ziemio! W tym Dniu wspaniałym, składam wszystkim moim kochanym parafianom i wszystkim, którzy drogą internatową  modlą się z nami, z całego serca  życzenia wszelkiej pomyślności a nade wszystko, by blask zmartwychwstałego Jezusa opromieniał  każdy dzień waszego życia, wszystkie wasze pragnienia, waszą pracę i modlitwę. Szczęść Wam Boże!

2. Składam serdeczne podziękowania wszystkim za udział w ceremoniach Wielkiego Tygodnia, szczególnie za dar adoracji Jezusa Eucharystycznego w grobie.

3. Dziękuję serdecznie naszym Dekoratorkom za wykonanie Grobu Pańskiego, naszym Kościelnym i Dbającym o czystość. Bóg zapłać za trud i poświęcony czas. Niech zmartwychwstały Jezus obdarza Was i waszych bliskich potrzebnymi łaskami!

4. Bóg zapłać naszym lektorom Piotrowi i Jakubowi, za  przygotowanie liturgii Wielkiego Tygodnia i za prowadzenie ceremonii. Dziękuję serdecznie pani Marzannie za śpiew podczas ceremonii. Bóg zapłać za zaangażowanie!

5. p. Markowi Cichorackiemu oraz Andrzejowi Sowa serdecznie dziękuję za okazaną pomoc. Bóg zapłać za poświęcony czas, środki i siły.

6. W najbliższy piątek nie obowiązuje post piątkowy.

7. Za tydzień – Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

8. Serdecznie dziękuję za dary na stół plebanijny oraz za ofiary pieniężne, także te wpłacane na konto parafialne. Bóg zapłać za wielkoduszną postawę.

9. Jeszcze raz zachęcam do wspólnej modlitwy Różańcowej o godz. 20.30 przez Internet. Adres: parafiawbiskupicach.pl. Przy tej okazji serdecznie dziękuję p. Wojciechowi Paciorek za obsługę techniczną przekazu.

INTENCJE  MSZALNE               

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego  12  kwietnia  2020 r.

7.45 – w intencji Parafian

Warszewice godz. 9.15  – 1/ +Radek Królik i +Edyta Iwańska

                              2/ +Zofia i Stanisław Grabowscy oraz Rodzice i Rodzeństwo

10.30. + Jan Zając w rocznicę śmierci

12.00 – Z podz. za otrzymane łaski z prośba o dalsze  Boże bł. i opiekę MB dla Doroty i Sławomira Pierzchalskich z okazji 28 –tej rocznicy małżeństwa

Poniedziałek Wielkanocny  13  kwietnia 2020 r.

7.45. + Mirosław Dynasiński

Warszewice godz. 9.15 + Zm. z rodziny Hopke oraz +Zenon i zm. z rodziny Bolinowskich

10.30. + Marian w 13 r. śm. i Radek Socha oraz +Tadeusz i Jan Kardas

12.00. + Jan Paciorek i zmarli z rodziny Paciorek i Katlewskich

Wtorek (14 .04)  godz. 17.00

+Stanisław Matłosz oraz rodzice Błachnio i Matłosz

Środa (15.04)

godz. 16.30.  Różaniec

godz. 17.00 +Walerian Łuczak w dniu urodzin

Czwartek (16.04) godz. 17.00

Z podz. za otrzymane łaski z prośba o dalsze  Boże bł. i opiekę MB dla Renaty i Jerzego Grabowskich z okazji 37 –tej rocznicy małżeństwa oraz dla Macieja z okazji 10 rocznicy urodzin

Piątek (17.04)  – godz. 17.00

Z podz. za otrzymane łaski z prośba o dalsze  Boże bł. i opiekę MB dla Katarzyny i Jerzego Właśniewskich  z okazji 27 –tej rocznicy małżeństwa

Warszewice godz. 18.00 – Za parafian

Sobota  (18. 04)  –

Niedziela Miłosierdzia Bożego 19  kwietnia  2020 r.

7.45. + Wacławę i Władysława Żeglarskich oraz +Klarę i Wacława Jacob

Warszewice godz. 9.15 – Z podz. za otrzymane łaski z prośba o dalsze  Boże bł. i opiekę MB dla p. Katarzyny i Piotra Paczkowskich  z okazji 30 –tej rocznicy małżeństwa

10.30. + Teresa i Franciszek Kowalscy oraz  +Edward Streich

12.00. + Alojzy Przybyszewski i zmarli z Rodziny