Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocy (3 maja 2020)

1. Dziś niedziela Dobrego Pasterza – rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do stanu duchownego – także z naszej parafii.

2. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszam na  nabożeństwa majowe, codziennie w łączności ze Mszą św. o  godz. 17.00 – przy grocie MB  i w Brąchnowie o godz. 19 przy kaplicy MB. W Warszewicach codziennie o godz. 18.00.

3. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Floriana – patrona Strażaków, którym życzę przez wstawiennictwo świętego Patrona wielu łask Bożych, dużo zdrowia i ludzkiej wdzięczności za poświęcenie dla innych. Bóg zapłać Wam za wszelkie niesione dobro. Szczęść Boże!

4. W środę przypada święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, a w piątek uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Prośmy przez Jego wstawiennictwo o konsekwentne kroczenie drogami Bożymi przez naszą Ojczyznę.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, będziemy modlić się o szczególnie o nowe powołania do stanu duchownego.

6. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Niech ta lektura pomoże  nam kroczyć za Jezusem w mocy Ducha św. przez całe nasze życie.

IV  Niedziela Wielkanocy  – 3  maja  2020 r.

7.45. + Ks. Zygmunta Szulca, ks. Jana Jakubiaka i ks. Andrzeja Lewandowskiego – int. od Żywego Różańca

Warszewice godz. 9.15. + Halina Bartkowiak  w 1 rocznicę śmierci

10.30 – O Dary Ducha św. dla Miłosza na czas matury.

12.00. + Marta i Franciszek Żelazko

Poniedziałek (4.05) godz. 17.00

O bł. Boże dla Strażaków z Biskupic i Brąchnowa

Wtorek (5 .05) – godz. 17.00

Za  parafian

Środa (6.05)

godz. 17.00. + Alojzy i Helena Sztyrbiccy  oraz  +Małgorzata Dobrzalska

Warszewice godz.18.00. + Zygmunt Starzyk okazji imienin i Rodzice z obojga stron

Czwartek (7.05) –  godz. 17.00

+ Stanisław z okazji imienin i Łucja Kurkowscy

Piątek (8.05)

godz. 17.00. + Jadwiga i Ludwik Cichoraccy oraz Rodzice i Rodzeństwo z obojga stron

Warszewice godz. 18.00 – Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla p. Stanisławy Afeltt z okazji imienin

Sobota  (9. 05)  –  godz. 10.00

+ Teodor Balicki

V  Niedziela Wielkanocy 10 maja  2020 r.

7.45. + Rodzice Przybyszewscy i Syroccy

Warszewice godz. 9.15. + Irena i Aleksander Szczechowscy