Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocy (10 maja 2020) – Biskupice

1. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszam na  nabożeństwa majowe, codziennie w łączności ze Mszą św.  w kościele o  godz. 17.00 i w Brąchnowie o godz. 19 przy kaplicy MB. W Warszewicach codziennie o godz. 18.00.

2. W środę 13 maja – święto MB Fatimskiej oraz 39 rocznica postrzelenia papieża JP II- dziś już Świętego. Jest to święto patronalne naszej Rodziny Fatimskiej, którą serdecznie pozdrawiam i serdecznie dziękuję za ogrom łask wypraszanych przez modlitwę szczególnie w I soboty miesiąca. Bóg zapłać.

3. W czwartek przypada święto św. Macieja Apostoła a w sobotę św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika – patrona Polski.

4. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane mi osobiście bądź wpłacane na konto parafialne, na utrzymanie naszych kościołów. Bóg zapłać za wyobraźnię miłosierdzia.

5. Panu Karolowi Mądzielewskiemu oraz Filipowi i p. Grzegorzowi serdecznie dziękuję za wykoszenie i zebranie trawy wokół kościoła. Bóg zapłać za poświęcony czas, środki i siły.

6. Panu Witkowi Borek serdecznie dziękuję za ufundowanie i wykonanie oświetlenia przy grocie MB. Bóg zapłać za dar serca.

7. Naszym kochanym Dekoratorkom: Ewelinie, Marysi i Monice oraz p. Kazimierzowi Puczkarskiemu serdecznie dziękuję za przeniesienie dekoratorni do garażu i uprzątnięcie starego pomieszczenia. Bóg zapłać za poświęcony czas i siły.

8. Na stronie internetowej umieściłem program obchodów 100-tnej rocznicy urodzin św. JPII organizowanych przez Urząd Marszałkowski. Zachęcam do zapoznania się i wzięcia udziału przez telewizję, Internet i udział w konkursach – cenne nagrody.

9. Polecam kolejny numer Niedzieli. Niech ta lektura pomoże  nam kroczyć ścieżkami naznaczonymi przez zmartwychwstałego Jezusa.

V  Niedziela Wielkanocy 10 maja  2020 r.

7.45. + Rodzice Przybyszewscy i Syroccy

Warszewice godz. 9.15. + Irena i Aleksander Szczechowscy

10.30. +Rodzice Tarkowscy, +brat Henryk i +Kazimierz Kazaniecki

12.00. + Lech Dąbrowski w 5 rocznicę śmierci

Poniedziałek (11.05) godz. 17.00

+Czesław, Helena i Tadeusz Walter

Wtorek (12.05)  godz. 17.00

+Marian Kowalski, rodzice Mądrzejewscy i zmarli z rodziny Reszkowskich

Środa (13.05) – godz. 17.00

+ Maria i Józef Kościelscy

Warszewice godz.18.00 +Dorota Owsian w rocznicę śmierci

Czwartek (14.05) –  godz. 17.00

+ Marek  w rocznicę śmierci i Maria i Alojzy Rybiccy oraz Barbara Modzelewska

Piątek (15.05)  – godz. 17.00

+ Maria i Józef Kościelscy oraz Rodzice  z obojga stron

Sobota  (16. 05)  –  godz. 9.30

Za parafian

VI  Niedziela Wielkanocy 17 maja  2020 r.

7.45. + Mirosław Dynasiński

Warszewice godz. 9.15 – wolna ponieważ nie ma I Komunii