Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocy (10 maja 2020) – Warszewice

1. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszam na  nabożeństwa majowe,  codziennie o godz. 18.00 przy grocie MB – w środę w kościele..

2. W środę 13 maja – święto MB Fatimskiej oraz 39. rocznica postrzelenia papieża JP II – dziś już Świętego. Módlmy się do JPII o potrzebne łaski dla nas i całego Kościoła i naszej Ojczyzny.

3. W czwartek przypada święto św. Macieja Apostoła a w sobotę św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika – patrona Polski.

4. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane mi osobiście bądź wpłacane na konto parafialne, na utrzymanie naszych kościołów. Bóg zapłać za wyobraźnię miłosierdzia.

5. Panom: Bolesławowi Szczechowskiemu, Romanowi Stodulskiemu, Zbigniewowi Kukowskiemu, Andrzejowi Padykuła, Pawłowi Machomet, Sławomirowi Afelt, Krzysztofowi Ochnio serdecznie dziękuję za posadzenie tui wokół groty MB. p. Pawłowi Noworackiemu serdecznie dziękuję za naprawienie przewodu prądowego przy grocie. Wszystkim Bóg zapłać za poświęcony czas i siły.

6. Na stronie internetowej umieściłem program obchodów 100-tnej rocznicy urodzin św. JPII organizowanych przez Urząd Marszałkowski. Zachęcam do zapoznania się i wzięcia udziału przez telewizję, Internet i udział w konkursach – cenne nagrody.

7. Polecam kolejny numer Niedzieli. Niech ta lektura pomoże  nam kroczyć ścieżkami naznaczonymi przez zmartwychwstałego Jezusa.

INTENCJE  MSZALNE               

V  Niedziela Wielkanocy 10 maja  2020 r.

godz. 9.15+ Irena i Aleksander Szczechowscy

Środa (13.05) –  godz.18.00

+ Dorota Owsian w rocznicę śmierci

VI  Niedziela Wielkanocy 17 maja  2020 r.

godz. 9.15 – wolna ponieważ nie ma I Komunii