Ogłoszenia duszpasterskie na XII niedzielę zwykłą (21 czerwca 2020) – Warszewice

1. Dziś odpust w Świerczynkach. Suma odpustowa o godz. 12.00. Ks. Piotr zaprasza.

2. We wtorek przypada Dzień Ojca. Wszystkim Ojcom z okazji Waszego święta składam już dziś najserdeczniejsze życzenia, życzę obfitości łask Bożych i opieki św. Józefa Waszego patrona, którego wiarę, pokorę i poczucie odpowiedzialności starajcie się naśladować, by zawsze stawać na wysokości zadania jako głowa rodziny. Szczęść wam Boże!

3. W środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, a w sobotę  MBNP – głównej patronki naszej diecezji. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszej diecezji, a szczególnie o nowe powołania do stanu duchownego.

4. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszam na  nabożeństwa czerwcowe, codziennie  o  godz. 18.00, by dziękować NSPJ za zdroje łask płynących z Jego Najświętszego Serca.

5. Polecam kolejny numer Niedzieli. Niech ta lektura pomoże  nam kroczyć za Jezusem w mocy Ducha św. przez całe nasze życie.

6. W dniach 26-28 czerwca odbędzie się pielgrzymka śladami bł. ks. Jerzego Popiełuszki.  Szczegóły na plakacie w kruchcie.

7. W tym tygodniu kończy się rok szkolny. Zapraszam na Mszę św. dzieci, młodzież i rodziców  w piątek o godz. 18.00. Pół godz. przed Mszą św.  spowiedź św.

8. Do wtorku można ofiarować zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, aby weprzeć misje św. Tradycyjnie składamy dary przy garażach starej plebanii. Bóg zapłać za włączenie się w tę bardzo pożyteczną akcję.

9. p. Grażynie i Waldemarowi Niemiec serdecznie dziękuję za ofiarę na renowację witraża, który będzie zamontowany jako udekorowanie tabernakulum. Bóg zapłać  za dar serca!

INTENCJE  MSZALNE               

XII  Niedziela zwykła 21 czerwca  2020 r.

godz. 9.15. + Barbara Rychcik oraz zmarli z rodziny Pawlak i Tarkowskich

Środa (24.06)

godz. 18.00. +Edmund, Piotr, Ryszard  i Tomasz Soszka oraz +Czesław Walter

Piątek (26.06)

godz. 18.00 – Z podz. za otrzymane łaski w minionym roku szkolnym i Boże bł. na czas wakacji dla dzieci i młodzieży

XIII  Niedziela zwykła 28 czerwca  2020 r.

godz. 9.15. + Stanisław Jaskulski