Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedzielę zwykłą (5 lipca 2020)

1. Ksiądz Proboszcz Grzegorz Pszeniczny serdecznie dziękuje za wszelką życzliwość, a nade wszystko za modlitwę i pomoc w przeprowadzce na nową placówkę duszpasterską. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach, a orędownictwu św. Marii Magdaleny polecajmy nowego proboszcza w naszym czasie oczekiwania.

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy udali się wczoraj na doroczną pielgrzymkę Żywego Różańca do Chełmna, do Matki Bożej Bolesnej.

3. W tym tygodniu będziemy obchodzić następujące wydarzenia liturgiczne: w pon. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, w środę św. Jana z Dukli, a w sobotę św. Benedykta – patrona Europy. Gorąco zachęcam do modlitwy za naszą ojczyznę i całą Europę.

4. Zgodnie z zapowiedzią nasz doroczny odpust parafialny ku czci św. Marii Magdaleny odbędzie się w niedzielę 19 lipca. Msze święte o 9 i 12.

5. Przypominam dla naszego wzajemnego bezpieczeństwa i komfortu o zakładaniu maseczek, kiedy przebywamy w kościele na modlitwie.

6. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Jednocześnie zachęcam do lektury prasy katolickiej, by głębiej poznać prawdę.

7. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

– Katarzyna CABAN z Bydgoszczy oraz Adam GÓRNIAK z Bydgoszczy

– Lidia SZCZĘSNA z Warszewic i Patryk ERNESTOWICZ z Warszewic Zapowiedź druga.

Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

XIV Niedziela zwykła – 5 lipca 2020 r.

7.45. +Marian Socha w dniu urodzin

Warszewice – godz. 9.15. + Ewa Santorek, Aleksy Chmura i Kazimierz Zakrzewski

10.30. + Edward Streich oraz +Konrad i Bożena Przybyszewscy

12.00. + Stefania w 1 rocznicę śmierci i Jan Gajtkowski w 13 r. śmierci

Poniedziałek (6.07) – godz. 17.00

+ Rodzice, bracia i siostry Czarneccy; Józef i rodzice Kwiatkowscy; Rodzice Suchoccy; Wiktoria i Antonina

Wtorek (7.07) – godz. 17.00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Państwa Marii i Dariusza Syrocckich (41 r. ślubu) oraz dla Państwa Eweliny i Roberta Kuczek (13 r. ślubu

Środa (8.07)

godz. 16.30 – Różaniec

godz. 17.00 + Jadwiga i Ludwik Cichoraccy, rodzice i rodzeństwo z obojga stron

Czwartek (9.07) – godz. 17.00

+ Rozalia, Franciszek, Józef, Anna i Zbigniew Klonowscy

Piątek (10.07)

godz. 16.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

godz. 17.00. + Tadeusza Syrockiego (1 r. śm.)

Warszewice godz. 18.00 –

Sobota (11.07) – św. Benedykta – godz. 16.00

Z podziękowaniem i prośbą dla Państwa Sylwii i Mariusza Mikrut (25 r. ślubu)

XV Niedziela zwykła – 12 lipca 2020 r.

7.45 – O Boże błogosławieństwo dla Państwa Marioli i Tomasza Dykowskich (30 r. ślubu)

Warszewice – godz. 9.15. + Tomasz, Roman Łuczak, rodziców i rodzeństwo z obojga stron

10.30. + Leon Blachowski i rodzice z obojga stron

12.00. + Agnieszka (26 r. śm.) i Zbigniew Bożejewicz