Ogłoszenia duszpasterskie na XV niedzielę zwykłą (12 lipca 2020)

1. Za tydzień będziemy świętować nasz doroczny odpust parafialny ku czci św. Marii Magdaleny. Suma odpustowa o godz. 12.00, której będzie przewodniczył ks. Bartłomiej Surdykowski, diecezjalny duszpasterz służby liturgicznej. Msze świętego tego dnia o 9 i 12, a w Warszewicach o 10.30. Podczas odpustu P. Wojciech tradycyjnie będzie miał stoisko ze słodyczami, ze sprzedaży których część dochodu przeznacza na cele parafialne.

2. Zapraszam serdecznie do duchowego przygotowania się do Odpustu przez sakramentalną spowiedź w sobotę od godz. 18.00 do 19.00.

3. W sobotę o godz. 19.00 – Msza święta wigilijna. Na tę Eucharystię zapraszam szczególnie wszystkich chorych, którzy tylko mogą przybyć. Proszę najbliższych oraz sąsiadów o pomoc w dotarciu do kościoła. Udzielony zostanie sakrament namaszczenia chorych oraz błogosławieństwo Lourdzkie Najświętszym Sakramentem.

4. Proszę dziewczynki o przygotowanie się do sypania kwiatków w niedzielę w czasie sumy odpustowej. Próba w piątek o godz. 17.30.

5. W czwartek po wieczornej Mszy świętej obowiązkowa zbiórka dla ministrantów i lektorów.

6. W piątek odwiedzę z posługą sakramentalną naszych drogich chorych. Początek od godz. 8.30.

7. Przypominam dla naszego wzajemnego bezpieczeństwa i komfortu o zakładaniu maseczek, kiedy przebywamy w kościele na modlitwie.

8. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli.

9. Serdeczne podziękowania dla P. Andrzeja Sowy za wykoszenie trawy na cmentarzu, przy starej plebanii – Bóg zapłać za poświęcony czas, siły i środki.

10. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Justyna JONATOWSKA z Brąchnowa i Jacek ORDON z Łążyna. Zapowiedź pierwsza.

XV Niedziela zwykła – 12 lipca 2020 r.

7.45 – Z podziękowaniem i prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Państwa Marioli i Tomasza Dykowskich (30 r. ślubu)

Warszewice – godz. 9.15. + Tomasz, Roman Łuczak, rodziców i rodzeństwo z obojga stron

10.30. + Leon Blachowski i rodzice z obojga stron

1/ Za tydzień będziemy świętować nasz doroczny odpust parafialny ku czci św. Marii Magdaleny. Suma odpustowa o godz. 12.00, której będzie przewodniczył ks. Bartłomiej Surdykowski, diecezjalny duszpasterz służby liturgicznej. Msze świętego tego dnia o 9 i 12, a w Warszewicach o 10.30. Podczas odpustu P. Wojciech tradycyjnie będzie miał stoisko ze słodyczami, ze sprzedaży których część dochodu przeznacza na cele parafialne.

2/ Zapraszam serdecznie do duchowego przygotowania się do Odpustu przez sakramentalną spowiedź w sobotę od godz. 18.00 do 19.00.

3/ W sobotę o godz. 19.00 – Msza święta wigilijna. Na tę Eucharystię zapraszam szczególnie wszystkich chorych, którzy tylko mogą przybyć. Proszę najbliższych oraz sąsiadów o pomoc w dotarciu do kościoła. Udzielony zostanie sakrament namaszczenia chorych oraz błogosławieństwo Lourdzkie Najświętszym Sakramentem.

4/ Proszę dziewczynki o przygotowanie się do sypania kwiatków w niedzielę w czasie sumy odpustowej. Próba w piątek o godz. 17.30.

5/ W czwartek po wieczornej Mszy świętej obowiązkowa zbiórka dla ministrantów i lektorów.

6/ W piątek odwiedzę z posługą sakramentalną naszych drogich chorych. Początek od godz. 8.30.

7/ Przypominam dla naszego wzajemnego bezpieczeństwa i komfortu
o zakładaniu maseczek, kiedy przebywamy w kościele na modlitwie.

8/ Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli.

9/ Serdeczne podziękowania dla P. Andrzeja Sowy za wykoszenie trawy na cmentarzu, przy starej plebanii-Bóg zapłać za poświęcony czas, siły i środki.

10/ Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Justyna JONATOWSKA z Brąchnowa i Jacek ORDON z Łążyna. Zapowiedź pierwsza.

XV Niedziela zwykła – 12 lipca 2020 r.

10.30. + Leon Blachowski i rodzice z obojga stron12.00. + Agnieszka (26 r. śm.) i Zbigniew Bożejewicz

Poniedziałek (13.07) – godz. 17.00

+ Zofia Blachowska (ZP Rzymkowscy)

Wtorek (14.07) – godz. 17.00