Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedzielę zwykłą (4 lipca 2021) – Biskupice

  1. Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz Kuria Diecezjalna Toruńska przypomina, że w dalszym ciągu przeżywając czas pandemii koronawirusa „w kościołach i kaplicach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult (Dz. U. z 2020 r., poz. 1066 §16 ust. 8)”.
  1. Na mocy nowych przeciwpandemicznych przepisów państwowych w kościele w Biskupicach może być do 135 osób. Do powyższego limitu nie wliczają się osoby zaszczepione.
  1. Serdecznie dziękuję za przygotowanie i przeżycie duchowe czasu nawiedzenia naszej Parafii przez Obraz Świętej Rodziny w minionym tygodniu. Dziękuję Paniom Dekoratorkom, rodzinom zaangażowanym w liturgię, Pani Organistce, służbie liturgicznej, Panom Sołtysom, panom pomagającym w niesieniu Obrazu, panu Piotrowi Łuczak za transport Obrazu z Biskupic do kościoła w Warszewicach, panu Bernardowi Kowalskiemu z Łubianki za transport Obrazu z Warszewic do Świerczynek, OSP w Biskupicach, KGW w Biskupicach i wszystkim, którzy zadbali o porządek w kościołach i w ich rejonie. Dziękuję też wszystkim, którzy znaleźli czas na uczestnictwo w nabożeństwach nawiedzenia i na prywatną modlitwę przez wstawiennictwo Świętej Rodziny. Bóg zapłać.
  1. Dziękuję osobom należącym do naszych parafialnych Róż Różańcowych za udział we wczorajszej pielgrzymce Żywego Różańca do Chełmna. Bóg zapłać.
  1. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Mateusz Łukasz Dziukowski z Zamku Bierzgłowskiego oraz Aleksandra Urszula Tchorzewska z Brąchnowa – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym
  1. Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask.

INTENCJE MSZALNE

BISKUPICE

4 lipca 2021 – XIV Niedziela Zwykła

7.45 – śp. Violetta Cmiel

10.30 – Msza dziękczynna z okazji urodzin Gabrieli Kazanieckiej z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie

12.00Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP dla Doroty i Wojciecha z okazji 18. rocznicy ślubu; chrzest: Marek Grzegorz Leśniewski

5 lipca 2021 – Poniedziałek

17.00 – śp. Marian Socha z okazji urodzin

18.00 – śp. Maria Jonatowska – Msza popogrzebowa – intencja od Zakładu Pogrzebowego Ewa Rzymkowska z Chełmży

6 lipca 2021 – Wtorek – Wspomnienie liturgiczne bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

17.00 – śp. Radosław Lewandowski – Msza popogrzebowa

18.00 – śp. Zbigniew Matłosz – Msza popogrzebowa w 1 miesiąc po śmierci

7 lipca 2021 – Środa

16.30 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu

Różaniec i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 42 rocznicy ślubu Marii i Dariusza Syrockich oraz z okazji 14 rocznicy ślubu Eweliny i Roberta Łuczak z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę NMP

8 lipca 2021 – Czwartek – Wspomnienie liturgiczne św. Jana z Dukli

17.00– śp. Feliks Lewandowski – Msza popogrzebowa

9 lipca 2021 – Piątek

17.00 – śp. Józef Rusin – Msza popogrzebowa

10 lipca 2021 – Sobota

10.00 – śp. Katarzyna Jezierska – Msza popogrzebowa w 1,5 miesiąca po śmierci

15.30 – Msza ślubna: Piotr Trzpil – Natalia Mikrut

11 lipca 2021 – XV Niedziela Zwykła

7.45 – śp. Marian Łuczak z okazji 5 rocznicy śmierci

10.30 – śp. Tadeusz Syrocki z okazji 2 rocznicy śmierci oraz śp. Waldemar i Marcin Syroccy

12.00śp. Władysław Kościecha z okazji 33 rocznicy śmierci oraz śp. Monika Kościecha