Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedzielę zwykłą (4 lipca 2021) – Warszewice

  1. Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz Kuria Diecezjalna Toruńska przypomina, że w dalszym ciągu przeżywając czas pandemii koronawirusa „w kościołach i kaplicach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult (Dz. U. z 2020 r., poz. 1066 §16 ust. 8)”.
  1. Na mocy nowych przeciwpandemicznych przepisów państwowych w kościele w Warszewicach może być do 150 osób. Do powyższego limitu nie wliczają się osoby zaszczepione.
  1. Serdecznie dziękuję za przygotowanie i przeżycie duchowe czasu nawiedzenia naszej Parafii przez Obraz Świętej Rodziny w minionym tygodniu. Dziękuję Paniom Dekoratorkom, rodzinom zaangażowanym w liturgię, Pani Organistce, służbie liturgicznej, Panom Sołtysom, panom pomagającym w niesieniu Obrazu, panu Piotrowi Łuczak za transport Obrazu z Biskupic do kościoła w Warszewicach, panu Bernardowi Kowalskiemu z Łubianki za transport Obrazu z Warszewic do Świerczynek, OSP w Biskupicach, KGW w Biskupicach i wszystkim, którzy zadbali o porządek w kościołach i w ich rejonie. Dziękuję też wszystkim, którzy znaleźli czas na uczestnictwo w nabożeństwach nawiedzenia i na prywatną modlitwę przez wstawiennictwo Świętej Rodziny. Bóg zapłać.
  1. Dziękuję osobom należącym do naszych parafialnych Róż Różańcowych za udział we wczorajszej pielgrzymce Żywego Różańca do Chełmna. Bóg zapłać.
  1. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Mateusz Łukasz Dziukowski z Zamku Bierzgłowskiego oraz Aleksandra Urszula Tchorzewska z Brąchnowa – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.
  1. Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask.

INTENCJE MSZALNE

WARSZEWICE

4 lipca 2021 – XIV Niedziela Zwykła

9.15 – śp. Stanisław Jaskulski z okazji 7 rocznicy śmierci

7 lipca 2021 – Środa

18.00 –

9 lipca 2021 – Piątek

18.00 – śp. Zbigniew Matłosz – Msza popogrzebowa w 1 miesiąc po pogrzebie – intencja od Zakładu Pogrzebowego Świebodzińska z Unisławia

11 lipca 2021 – XV Niedziela Zwykła

9.15 – śp. Ewa Santorek z okazji 2 rocznicy śmierci oraz śp. Aleksy Chmura z okazji 7 rocznicy śmierci i śp. Kazimierz Zakrzewski