Ogłoszenia duszpasterskie na XV niedzielę zwykłą (11 lipca 2021) – Warszewice

  1. Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz Kuria Diecezjalna Toruńska przypomina, że w dalszym ciągu przeżywając czas pandemii koronawirusa „w kościołach i kaplicach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult (Dz. U. z 2020 r., poz. 1066 §16 ust. 8)”.
  1. Na mocy nowych przeciwpandemicznych przepisów państwowych w kościele w Warszewicach może być do 150 osób. Do powyższego limitu nie wliczają się osoby zaszczepione.
  1. W przyszłą niedzielę, 18 lipca, odbędzie się tradycyjna zbiórka gospodarcza z przeznaczeniem na bieżące opłaty.
  1. Przy wyjściu można nabywać w cenie 5 zł pobłogosławione poperegrynacyjne obrazki Świętej Rodziny.
  1. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Krystian Marek Blachowski z Brąchnowa oraz Klaudia Magdalena Kowalczyk z Brąchnowa – zapowiedź pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.
  1. Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask.

INTENCJE MSZALNE

WARSZEWICE

11 lipca 2021 – XV Niedziela Zwykła

9.15 – śp. Ewa Santorek z okazji 2 rocznicy śmierci oraz śp. Aleksy Chmura z okazji 7 rocznicy śmierci i śp. Kazimierz Zakrzewski

14 lipca 2021 – Środa

18.00 – W podziękowaniu za kolejny wspólnie przeżyty rok w małżeństwie prosząc o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Pawła i Katarzyny oraz ich Dzieci z prośbą o szczęśliwe narodziny dla kolejnego Dziecka

16 lipca 2021 – Piątek – Wspomnienie liturgiczne NMP z Góry Karmel

18.00 – śp. Elżbieta Holak – Jelińska z okazji urodzin

18 lipca 2021 – XVI Niedziela Zwykła

9.15 – śp. Tadeusz Iwicki z okazji 3 rocznicy śmierci