Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedzielę zwykłą – Dzień Środków Społecznego Przekazu (19 września 2021) – Warszewice

1. Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz Kuria Diecezjalna Toruńska przypomina, że w dalszym ciągu przeżywając czas pandemii koronawirusa „w kościołach i kaplicach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult (Dz. U. z 2020 r., poz. 1066 §16 ust. 8)”.
  1. Na mocy nowych przeciwpandemicznych przepisów państwowych w kościele w Warszewicach może być do 150 osób. Do powyższego limitu nie wliczają się osoby zaszczepione.
  1. Dziś w niedzielę, 19 września, odbywa się tradycyjna zbiórka gospodarcza z przeznaczeniem na poręcze i nowe bezpieczne płytki przy kostnicy na biskupickim cmentarzu oraz bieżące opłaty.
  1. Spotkanie organizacyjne z rodzicami i dziećmi do I Komunii Świętej w 2022 roku odbędzie się dla grupy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Warszewicach w kościele w Warszewicach w najbliższą sobotę, 25 września 2021 roku, o godz. 14.00.
  1. Spotkanie organizacyjne dla uczęszczających do klas VIII z Parafii oraz osób starszych jeszcze niebierzmowanych do bierzmowania w 2022 roku odbędzie się w kościele w Biskupicach w najbliższą niedzielę, 26 września 2021 roku, o godz. 13.00.
  1. Zapraszam chłopców po I Komunii Świętej, którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu, do dołączenia do grona ministrantów.
  1. Przy wyjściu można nabywać w cenie 5 zł pobłogosławione poperegrynacyjne obrazki Świętej Rodziny oraz gratisowe obrazki z bł. kardynałem Stefanem Wyszyńskim.
  1. Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask.

WARSZEWICE

19 września 2021 – XXV Niedziela Zwykła

9.15 – Dziękczynna z okazji 75 rocznicy urodzin Danuty Hermann z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę NMP na dalsze lata

22 września 2021 – Środa