Ogłoszenia duszpasterskie na V niedzielę zwykłą (6 lutego 2022) – Warszewice

  1. Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz Kuria Diecezjalna Toruńska przypomina, że w dalszym ciągu przeżywając czas pandemii koronawirusa „w kościołach i kaplicach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult (Dz. U. z 2020 r., poz. 1066 §16 ust. 8)”.
  1. Na mocy nowych przeciwpandemicznych przepisów państwowych w kościele w Warszewicach od 15 grudnia 2021 roku może przebywać do 70 osób. Do powyższego limitu nie wliczają się osoby zaszczepione, które proszone są o posiadanie przy sobie zaświadczenia o szczepieniu.
  1. Na spotkanie formacyjne kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszam do kościoła w Biskupicach dziś na 13.00.
  1. Dziękuję za zeszłośrodowe ofiary z całości Parafii w wysokości 910 zł na pomoc klasztorowi Sióstr Karmelitanek w Łasinie.
  1. Dziękuję za ofiary złożone przy Żłóbku z całości Parafii w wysokości 310 zł na misje. Bóg zapłać.
  1. Dziękuję Państwu: Grażynie Bartkowiak, Andrzejowi Padykuła, Krzysztofowi Ochnio, Wiesławowi Zakrzewskiemu, Mieczysławowi Kukowskiemu i Bolesławowi Szczechowskiemu za pomoc w rozmontowaniu bożonarodzeniowych dekoracji. Bóg zapłać.
  1. W najbliższy piątek, 11 lutego, przypada wspomnienie liturgiczne NMP z Lourdes. Jest to także Światowy Dzień Chorego. Zapraszam zatem osoby chore na Mszę świętą ze specjalnym dla nich błogosławieństwem na godz. 18.00. Natomiast obrzędy namaszczenia chorych sprawowane będą w sobotę poprzedzającą doroczny parafialny odpust w Biskupicach.
  1. Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask.

INTENCJE MSZALNE

WARSZEWICE

6 lutego 2022 – V Niedziela Zwykła

9.15 – śp. Czesław i Agnieszka Małkowscy

13.00 – W kościele w Biskupicach: Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania

9 lutego 2022 – Środa

18.00– śp. Teresa Chmura – Msza popogrzebowa

11 lutego 2022 – Piątek – Wspomnienie liturgiczne NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego

18.00 – śp. Piotr Soszka w 9 rocznicę śmierci oraz śp. Leon i Helena Pleskot

13 lutego 2022 – VI Niedziela Zwykła

9.15 – śp. Walenty Gładkowski oraz śp. Józef Ignatowski