Ogłoszenia duszpasterskie na VII niedzielę zwykłą (20 lutego 2022) – Warszewice

  1. Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz Kuria Diecezjalna Toruńska przypomina, że w dalszym ciągu przeżywając czas pandemii koronawirusa „w kościołach i kaplicach do odwołania istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa z wyłączeniem kapłanów sprawujących kult (Dz. U. z 2020 r., poz. 1066 §16 ust. 8)”.
  1. Na mocy nowych przeciwpandemicznych przepisów państwowych w kościele w Warszewicach od 15 grudnia 2021 roku może przebywać do 70 osób. Do powyższego limitu nie wliczają się osoby zaszczepione, które proszone są o posiadanie przy sobie zaświadczenia o szczepieniu.
  1. W dzisiejszą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona jest na bieżące opłaty. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  1. Przy wyjściu wyłożony jest plan Adoracji Najświętszego Sakramentu przed rozpoczęciem tegorocznego Wielkiego Postu. Rozpocznie się ona w biskupickiej świątyni w przyszłą niedzielę po Mszy o 12.00, a zakończy się we wtorek, 1 marca, w kościele w Warszewicach.
  1. Proszę Panią Zelatorkę Róży Różańcowej o odebranie nowego numeru „Zwiastuna Różańcowego”.
  1. Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask.

INTENCJE MSZALNE

WARSZEWICE

20 lutego 2022 – VII Niedziela Zwykła

9.15 – śp. Marek i Janusz Wiśniewscy w 24 rocznicę śmierci Marka oraz w 14 rocznicę śmierci Janusza

23 lutego 2022 – Środa – Wspomnienie liturgiczne bł. Stefana W. Frelichowskiego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją

18.00– śp. Henryk Ochnio – Msza popogrzebowa – intencja od Zakładu Pogrzebowego Ewa Rzymkowska z Chełmży

25 lutego 2022 – Piątek

18.00 –

27 lutego 2022 – VIII Niedziela Zwykła

9.15 – śp. Jadwiga i Jerzy Kwiatkowscy