OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Warszewice, IV Niedziela Wielkiego Postu, 27 marca 2022 r., Niedziela Laetare, Zakończenie parafialnych Misji Ewangelizacyjnych

Dziękuję za ofiary zeszłoniedzielnej całoparafialnej zbiórki gospodarczej w wysokości 2.280 zł. Bóg zapłać.

Dziś kończymy nasze parafialne Misję Ewangelizacyjne. Serdecznie dziękuję o. Józefowi Stępień, paulinowi jasnogórskiemu, za wygłoszone nauki oraz sprawowane Msze święte i  nabożeństwa. Bóg zapłać i szczęść Boże w pracy rekolekcyjnej i duszpasterskiej. W Biskupicach po Mszy o 12.00 i po Gorzkich Żalach nastąpi poświęcenie nowego Krzyża Misyjnego przy kościele. Dziękuję także za dzisiejszą kolektę przeznaczoną dla ojca rekolekcjonisty jako nasze podziękowanie za przeprowadzone rekolekcje. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W piątek przypada Pierwszy Piątek Kwietnia. Zapraszam na spowiedź od 17.45 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i nabożeństwem pierwszopiątkowym, na Mszę o 18.15, a na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 18.45.

Gorzkie Żale śpiewane są po niedzielnych Mszach świętych.

Kandydatów przygotowujących się do bierzmowania w ramach spotkania formacyjnego zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali do kościoła w Biskupicach w przyszłą niedzielę, 3 kwietnia, na 12.45.

W przyszłą niedzielę, 3 kwietnia, odbędzie się zbiórka dodatkowa na kwiaty do Grobu Pańskiego.

Kartki do spowiedzi wyłożone są przy wyjściu w koszyku. Ofiary przeznaczone będą też na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Damian Szymon Drużkowski z Chełmży oraz Lidia Ruczewska z Chełmży – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Dziękuję panu Tobiaszowi Bartkowiak i pani Grażynie Bartkowiak za wymianę żarówek w kościelnych żyrandolach. Bóg zapłać.

Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask.

INTENCJE  MSZALNE

WARSZEWICE

27 marca 2022 – IV Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Laetare – Zakończenie parafialnych Misji Ewangelizacyjnych

9.15 – śp. Erich Jaskulski z okazji 1 rocznicy śmierci

Gorzkie Żale cz.1

30 marca 2022  – Środa

18.00 – śp. Katarzyna Jezierska

1 kwietnia 2022 – Piątek – Pierwszy Piątek Miesiąca

17.45 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź i nabożeństwo pierwszopiątkowe

18.15 – Msza: śp. Teresa Chmura – Msza popogrzebowa

18.45 – Droga Krzyżowa

3 kwietnia 2022 – V Niedziela Wielkiego Postu

9.15 – śp. Michał Bartkowiak Gorzkie Żale cz.2