OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Warszewice, VI Niedziela Wielkiego Postu, Niedziela Palmowa Męki Pańskiej, 10 kwietnia 2022 r.

Zapraszam na ostatnie w tegorocznym Wielkim Poście nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy świętej.

W Wielki Piątek na Liturgię Męki Pańskiej zapraszam na godzinę 15.00. Ofiary składane przy adoracji Krzyża przeznaczone są na utrzymanie kościołów z Ziemi Świętej. Bóg zapłać za te ofiary. Przypominam, że tego dnia obowiązuje post ścisły.

W Wielką Sobotę poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny będzie o 12.00 i 12.30.

W Wielką Sobotę na Liturgię Wigilii Paschalnej z procesją rezurekcyjną zapraszam na godzinę 22.00. Proszę o przyniesienie ze sobą świec na odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego zapraszam na Mszę z w porządku niedzielnym, czyli na 9.15.

Nową książkę ks. proboszcza parafii Bierzgłowo, ks. Rajmunda Ponczka, pt. Dotykam ran Zmartwychwstałego z rozważaniami Dróg Krzyżowych zawierającą reprodukcje Drogi Krzyżowej malowane dla budowanego kościoła bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łubiance można nabyć w zakrystii w cenie 20 zł.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Patryk Michał Kulpa z Brąchnowa oraz Anna Jurkiewicz z Wałcza – zapowiedź pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

W środę odbył się pogrzeb mieszkańca Biskupic – śp. Grzegorza Olkowskiego. Wieczny odpoczynek.

WARSZEWICE

10 kwietnia 2022 – VI Niedziela Wielkiego Postu – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

9.15 – śp. Zenon Bolinowski z okazji 18 rocznicy śmierci i śp. Grzegorz Bolinowski z okazji 5 rocznicy śmierci

oraz zmarli z Rodzin: Hopke i Bolinowskich