OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Warszewice, Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego, 17 kwietnia 2022 r.

„Zwycięzca śmierci, piekła i szatana” niech obdarza każdego z nas swoją mocą, abyśmy zło dobrem zwyciężali dzieląc się z innymi nadzieją, która ma swoje źródło w naszej wierze. Na Święta Zmartwychwstania Pańskiego życzę wszystkim: szczęść Boże.

Dziękuję Pani Dekoratorce za przygotowanie wystroju kościoła na czas Triduum Paschalnego. Bóg zapłać.

Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny, na Mszę świętą zapraszam w porządku niedzielnym, tj.: na 9.15. Jest to tradycyjnie dzień modlitwy i wsparcia finansowego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Przy wyjściu odbędzie się zbiórka dodatkowa na ten cel. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W najbliższy piątek, 22 kwietnia, z uwagi na przeżywanie Oktawy Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, nie obowiązują przepisy postne.

W przyszłą niedzielę, Niedzielę Miłosierdzia Bożego, zapraszam do kościoła w Biskupicach na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w Godzinie Miłosierdzia na 15.00.

W przyszłą niedzielę, w Międzynarodowe Święto Caritas, po Mszy odbędzie się zbiórka dodatkowa na cele dobroczynne. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Nową książkę ks. proboszcza parafii Bierzgłowo, ks. Rajmunda Ponczka, pt. Dotykam ran Zmartwychwstałego z rozważaniami Dróg Krzyżowych zawierającą reprodukcje Drogi Krzyżowej malowane dla budowanego kościoła bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łubiance można nabyć w zakrystii w cenie 20 zł.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Patryk Michał Kulpa z Brąchnowa oraz Anna Jurkiewicz z Wałcza – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

WARSZEWICE

17 kwietnia 2022 – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

9.15 – Za Parafian

18 kwietnia 2022 – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy