OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Warszewice, IV Niedziela Wielkanocy, Niedziela Dobrego Pasterza, 8 maja 2022 r.

Kandydatów przygotowujących się do bierzmowania zapraszam dziś do kościoła w Biskupicach na spotkanie formacyjne na 13.00.

W przyszłą niedzielę, 15 maja, Msza o 9.15 zostaje przesunięta na 10.00. Na tej Mszy grupa 5 dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci i ich Rodziców polecajmy w naszych modlitwach prosząc dla nim o łaskę wytrwania w bliskości z Panem Jezusem.

W przyszłą niedzielę, 15 maja, tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona będzie na bieżące opłaty.

Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych. W poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty i niedziele odbywać się one będą w Warszewicach przed Grotą Matki Bożej o 18.30 (czasami z uwagi na Mszę w Biskupicach z małym opóźnieniem). Natomiast w środy i piątki – po Mszach świętych w kościele, ok.18.30.

Nową książkę ks. proboszcza parafii Bierzgłowo, ks. Rajmunda Ponczka, pt. Dotykam ran Zmartwychwstałego z rozważaniami Dróg Krzyżowych zawierającą reprodukcje Drogi Krzyżowej malowane dla budowanego kościoła bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łubiance można nabyć w zakrystii w cenie 20 zł.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Rafał Krzemiński z Dobrzynia oraz Agnieszka Gładyszewska z Różankowa – zapowiedź pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

WARSZEWICE

8 maja 2022 – IV Niedziela Wielkanocy – Niedziela Dobrego Pasterza – Rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Powołania w Kościele

9.15 – śp. Zygmunt Starzyk z okazji imienin oraz zmarli Rodzice z obojga stron

Rocznica Pierwszej Komunii Świętej