OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Warszewice, VI Niedziela Wielkanocy, 22 maja 2022 r.

Od dziś do środy włącznie przypadają tzw. dni krzyżowe, czyli Dni Modlitw o Urodzaje i za Kraje Głodujące.

Dziękuję za zeszłoniedzielne ofiary tradycyjnej kolekty gospodarczej całości parafii w wysokości 2.910 zł.

Dziękuję za ofiarę na parafię od rodziców i dzieci Pierwszokomunijnych grupy warszewickiej w wysokości 500 zł.

Dziękuję za ofiarę na misje katolickie od rodziców i dzieci Pierwszokomunijnych grupy biskupickiej i warszewickiej w wysokości 1.750 zł.

Rodziców dzieci klas II z SP w Brąchnowie, Warszewicach i Pigży, którzy chcą, aby ich dzieci przystąpiły w przyszłym roku, 2023, do I Komunii Świętej w kościele w Biskupicach lub Warszewicach zapraszam na spotkanie w kościele w Biskupicach w dzisiejszą niedzielę, 22 maja, na godz. 13.00.

Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych. W poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty i niedziele odbywać się one będą w Warszewicach przed Grotą Matki Bożej o 18.30 (czasami z uwagi na Mszę w Biskupicach z małym opóźnieniem). Natomiast w środy i piątki – po Mszach świętych w kościele, ok.18.30.

Nową książkę ks. proboszcza parafii Bierzgłowo, ks. Rajmunda Ponczka, pt. Dotykam ran Zmartwychwstałego z rozważaniami Dróg Krzyżowych zawierającą reprodukcje Drogi Krzyżowej malowane dla budowanego kościoła bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łubiance można nabyć w zakrystii w cenie 20 zł.

Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask. Szczególnie w czwartek pamiętajmy o modlitwie i życzeniach dla naszych mam z okazji Dnia Matki.

WARSZEWICE

22 maja 2022 – VI Niedziela Wielkanocy

9.15 – śp. Stefania i Władysław Łubianka

23 maja 2022 – Poniedziałek