OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Biskupice, VII Niedziela Wielkanocy, Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 29 maja 2022 r.

Zapraszam do uczestnictwa w ostatnich w tym roku nabożeństwach majowych: w poniedziałek i wtorek – w Biskupicach w kościele o 17.30, a w Brąchnowie – o 19.00.

Od środy, 1 czerwca, zapraszam do udziału w nabożeństwach czerwcowych po Mszach o 17.00 w kościele, z wyjątkiem śród oraz pierwszego piątku i pierwszej soboty czerwca, kiedy będą się one odbywały przed Mszami na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu, a w niedziele – po Mszy o 12.00.

Chorych z Biskupic i Brąchnowa odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek, 3 czerwca, od 10.00.

W piątek, 3 czerwca, przypada Pierwszy Piątek Czerwca. Zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź i nabożeństwo pierwszopiątkowe od 16.15, a na Mszę – na17.00.

W sobotę, 4 czerwca, przypada pierwsza sobota miesiąca. Tego dnia zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski od godz. 9.00, a na 10.00 – na Mszę świętą.

W przyszłą niedzielę, 5 czerwca, będzie miała miejsce Parafialna Niedziela Powołaniowa. Tego dnia przyjedzie do nas delegacja z naszego toruńskiego Wyższego Seminarium Duchownego, aby przybliżyć nam życie w Seminarium i pomówić na temat powołania chrześcijańskiego. Całość przyszłoniedzielnej kolekty przeznaczona będzie na nasze Seminarium.

Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę na 13.00.

W zakrystii można odbierać zdjęcia z tegorocznej Pierwszej Komunii Świętej.

Panie Zelatorki Żywego Różańca proszę o odbieranie w zakrystii nowego „Zwiastuna Różańcowego”.

Nową książkę ks. proboszcza parafii Bierzgłowo, ks. Rajmunda Ponczka, pt. Dotykam ran Zmartwychwstałego z rozważaniami Dróg Krzyżowych zawierającą reprodukcje Drogi Krzyżowej malowane dla budowanego kościoła bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łubiance można nabyć w zakrystii w cenie 20 zł.

BISKUPICE

29 maja 2022 – VII Niedziela Wielkanocy – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7.45 – śp. Krystyna i Ryszard Bartosińscy

10.30 – śp. Tadeusz Syrocki z okazji urodzin oraz zmarli dziadkowie: Dykowscy, Żuchowscy i Bożejewicz

12.00 – śp. Bronisława Szopa w 36 rocznicę jej śmierci

17.30 – Nabożeństwo majowe przy Grocie Matki Bożej obok starej plebanii w Biskupicach

18.00 – Nabożeństwo majowe przy Kapliczce Matki Bożej w Brąchnowie

30 maja 2022 – Poniedziałek

17.00 – śp. Stefan Szreder w 42 rocznicę śmierci oraz zmarli z Rodzin: Szreder i Okońskich

17.30 – Nabożeństwo majowe w kościele

19.00 – Nabożeństwo majowe przy Kapliczce Matki Bożej w Brąchnowie

31 maja 2022 – Wtorek – Święto Nawiedzenia NMP

17.00 – śp. Zygmunt i Febronia Lewandowscy z okazji kolejnej rocznicy śmierci Zygmunta

17.30 – Nabożeństwo majowe w kościele

18.00 – śp. Danuta Barańska i zmarły Patryk Barański

19.00 – Nabożeństwo majowe przy Kapliczce Matki Bożej w Brąchnowie

1 czerwca 2022  – Środa – Dzień Dziecka – Wspomnienie liturgiczne św. Justyna, męczennika

10.00 – śp. Cecylia Gumowska – Msza popogrzebowa – intencja od koleżanek, kolegów i pracowników DDP w Biskupicach

16.30 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec, nowenna do MB Nieustającej Pomocy i nabożeństwo czerwcowe

17.00 – śp. Jan Soszka z okazji urodzin oraz śp. Edmund, Piotr, Ryszard i Tomasz Soszka

2 czerwca 2022 – Czwartek – Pierwszy Czwartek Miesiąca

17.00 – śp. Józef Rusin z okazji urodzin

Nabożeństwo czerwcowe

18.00 – śp. Grzegorz Olkowski – Msza popogrzebowa – intencja od Zakładu Pogrzebowego Ewa Rzymkowska z Chełmży

3 czerwca 2022 – Piątek – Pierwszy Piątek Miesiąca – Wspomnienie liturgiczne śśw. Karola Lwangi i Tow.

16.15 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź i nabożeństwo czerwcowe

17.00 – śp. Zbigniew Matłosz w 1 rocznicę śmierci – intencja od żony Urszuli z Dziećmi

4 czerwca 2022 – Sobota – Pierwsza Sobota Miesiąca

9.00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec fatimski i nabożeństwo czerwcowe