BISKUPICE, XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 26 CZERWCA 2022 ROKU

W dzisiejszą niedzielę zapraszam uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Brąchnowie na Mszę o 10.30 z modlitwami dziękczynnymi za zakończony rok szkolny prosząc zarazem o szczęśliwy wakacyjny wypoczynek.

Dziś także, z uwagi na odpust Najświętszego Serca Pana Jezusa w kościele w Warszewicach, Msza i intencja z 12.00 sprawowana będzie o 9.15.

Zapraszam do udziału w ostatnich w tym roku nabożeństwach czerwcowych po Mszach o 17.00 w kościele, w środę na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu, a dzisiejszej niedzieli – po Mszy o 10.30.

W piątek, 1 lipca, przypada pierwszy piątek miesiąca. Tego dnia zapraszam na możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu i skorzystania ze spowiedzi – od godz. 16.15, a na 17.00 – na Mszę świętą.

W najbliższą sobotę, 2 lipca, przypada pierwsza sobota miesiąca. Tego dnia zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski, z uwagi na pielgrzymkę róż żywego Różańca na odpust chełmiński, od godz. 8.00, a na 9.00 – na Mszę świętą.

Osoby należące do parafialnych Róż Różańcowych i innych chętnych zapraszam na Pielgrzymkę Żywego Różańca na Uroczystości Odpustowe w Chełmnie w najbliższą sobotę, 2 lipca. Wyjazd sprzed parkingu przy kościele w Biskupicach o 9.45, ok. 9.50 – przystanek w Warszewicach, aby zabrać osoby z warszewickiej Róży. Uczestniczyć będziemy w chełmińskiej farze na Mszy sprawowanej przez ks. bpa Wiesława o godz. 11.00. Powrót do Biskupic ok. 14.00. Proszę Panie Zelatorki o zapisywanie osób chętnych do wyjazdu i przekazanie mi do dzisiaj list osób chętnych. Wynajem autokaru opłaci parafia.

Chorych z Biskupic i Brąchnowa z parafialną przedodpustową posługą sakramentalną odwiedzę w piątek, 22 lipca, od godz. 10.00.

Proszę Panie Zelatorki Róż Różańcowych o odebranie nowego numeru „Zwiastuna Różańcowego”.

BISKUPICE

26 czerwca 2022 – XIII Niedziela Zwykła

7.45 – Za śp. Helenę i Tomasza Łukasz oraz ich zmarłych Rodziców

9.15 – Za śp. Cecylię i Franciszka Pawlikowskich oraz zmarłych z Rodziny Pawlikowskich

10.30 – Za śp. Małgorzatę Dobrzalską z okazji urodzin oraz za śp. Alojzego i Helenę Sztyrbickich

Nabożeństwo czerwcowe

Nie ma Mszy o 12.00 ze względu na Odpust w kościele w Warszewicach.

Intencja z 12.00 jest przeniesiona na 9.15.

27 czerwca 2022 – Poniedziałek – Uroczystość NMP Nieustającej Pomocy, głównej Patronki diecezji

17.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Doroty i Wojciecha w 19 rocznicę małżeństwa

28 czerwca 2022 – Wtorek – Wspomnienie liturgiczne św. Ireneusza

17.00 – Za śp. rodziców Jana i Stanisławę Banaszek oraz za zmarłe rodzeństwo: Bogdana, Jadwigę, Gabrielę, Stefana i Jolantę