WARSZEWICE, XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 3 LIPCA 2022 ROKU

Dziękuję osobom należącym do naszych parafialnych Róż Różańcowych za udział we wczorajszej pielgrzymce Żywego Różańca do Chełmna. Bóg zapłać.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Paweł Mieczysław Syrocki z Brąchnowa oraz Mariola Magdalena Zawadzka z Brąchnowa – zapowiedź pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Michał Łuczak z Brąchnowa oraz Ewa Zielińska z Przeczna – zapowiedź pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

WARSZEWICE

3 lipca 2022 – XIV Niedziela Zwykła

9.15 – Dziękczynna z okazji 1 rocznicy urodzin Stanisława oraz z okazji 5 rocznicy ślubu Agnieszki i Kamila z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej

6 lipca 2022  – Środa – Wspomnienie liturgiczne bł. Marii Teresy Ledóchowskiej