WARSZEWICE, XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 10 LIPCA 2022 ROKU

W przyszłą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona będzie na nowe zadaszenie wejścia do kościoła.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:Paweł Mieczysław Syrocki z Brąchnowa oraz Mariola Magdalena Zawadzka z Brąchnowa – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:Michał Łuczak z Brąchnowa oraz Ewa Zielińska z Przeczna – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

WARSZEWICE

10 lipca 2022 – XV Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. rodziców: Jana i Zofię Banaszak oraz śp. Leona i Marię Piątkowskich

13 lipca 2022  – Środa – Wspomnienie liturgiczne śśw. Andrzeja Świerada i Benedykta