OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

WARSZEWICE, XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 LIPCA 2022 ROKU

W dzisiejszą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona jest na nowe zadaszenie wejścia do kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Chorych z Warszewic odwiedzę z posługą sakramentalną w czwartek, 21 lipca, od godz. 10.00.

W piątek, 22 lipca, przypada święto św. Marii Magdaleny, patronki naszej Parafii. Uroczystości odpustowe odbędą się w kościele w Biskupicach w przyszłą niedzielę, 24 lipca. Suma Odpustowa sprawowana będzie o godz. 12.00.

Msza święta przedodpustowa z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych i błogosławieństwem lourdzkim dla seniorów z Parafii sprawowana będzie w kościele w Biskupicach w sobotę, 23 lipca, o godz. 18.00. Od 17.15 będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi.

Powiatowy Festiwal Smaku odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 lipca br. od 16.00 w Gminnym Parku Kultury w Łubiance oraz kolejny pobór krwi odbędzie się w niedzielę, 24 lipca, od 9.00 do 14.00 w Bibliotece Centrum Kultury w Łubiance.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Przemysław Dulski z Brąchnowa oraz Dominika Biel z Dzikowa – zapowiedź pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask.

INTENCJE MSZALNE

WARSZEWICE

17 lipca 2022 – XVI Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Tomasza i Romana Łuczak oraz za śp. zmarłych Rodziców i śp. zmarłych z Rodziny Pawlik

20 lipca 2022 – Środa

18.00 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Msza: Za śp. Józefa Raciniewskiego w 69 rocznicę urodzin oraz śp. Aleksandrę i Franciszka Musiałowskich

22 lipca 2022 – Piątek

18.00 – Za śp. Henryka Ochnio – Msza popogrzebowa

23 lipca 2022 – Sobota – Święto św. Brygidy, patronki Europy

W kościele w Biskupicach:

17.15 – Spowiedź przedodpustowa

18.00 – Msza z namaszczeniem chorych i błogosławieństwem lourdzkim

24 lipca 2022 – XVII Niedziela Zwykła

Niedziela Odpustu Parafialnego pw. św. Marii Magdaleny

9.15 – Za śp. Krystynę i Alojzego Manikowskich

W kościele w Biskupicach:

12.00 – Suma Odpustowa z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i procesją