OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

WARSZEWICE, XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, NIEDZIELA ODPUSTU PARAFIALNEGO PW. ŚW. MARII MAGDALENY, 24 LIPCA 2022 ROKU

W miniony piątek, 22 lipca, przypadało święto św. Marii Magdaleny, patronki naszej Parafii. Uroczystości odpustowe obchodzimy w dzisiejszą niedzielę, 24 lipca. Suma Odpustowa z procesją sprawowana będzie w Biskupicach o godz. 12.00.

Jutro, 25 lipca, przypada liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących Chętnych do poświęcenia samochodów i innych pojazdów mechanicznych zapraszam do kościoła w Biskupicach na Mszę o 17.00, po której nastąpi właściwe poświęcenie.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Marek Sokołowski z Biskupic oraz Ewa Rusin z Biskupic – zapowiedź pierwsza. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Przemysław Dulski z Brąchnowa oraz Dominika Biel z Dzikowa – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym.

WARSZEWICE

24 lipca 2022 – XVII Niedziela Zwykła

Niedziela Odpustu Parafialnego pw. św. Marii Magdaleny

9.15 – Za śp. Krystynę i Alojzego Manikowskich