WARSZEWICE, XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 31 LIPCA 2022 ROKU

Jutro, 1 sierpnia, przypada Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ofierze krwi tych, którzy wtedy złożyli dar swego życia w walce o wolną Polskę.

Od jutra, od 1 sierpnia, zaczyna się miesiąc modlitw o trzeźwość Narodu Polskiego.

W piątek, 5 sierpnia, przypada pierwszy piątek miesiąca. Tego dnia zapraszam na możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu i skorzystania ze spowiedzi – od godz. 17.45, a na 18.15 – na Mszę świętą.

W przyszłą niedzielę, 7 sierpnia, odbędzie się zbiórka dodatkowa na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Chorych z Warszewic z posługą sakramentalną odwiedzę w czwartek, 1 września, od godz. 10.00.

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Marek Sokołowski z Biskupic oraz Ewa Rusin z Biskupic – zapowiedź druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do zgłoszenia tego w biurze parafialnym

WARSZEWICE

31 lipca 2022 – XVIII Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Stefanię i Władysława Łubianka oraz za śp. Henryka Grocholskiego