WARSZEWICE – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 7 SIERPNIA 2022 ROKU

Trwa sierpień, który jest miesiącem modlitw o trzeźwość Narodu Polskiego.

W dzisiejszą niedzielę, 7 sierpnia, odbywa się zbiórka dodatkowa na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W przyszłą niedzielę, 14 sierpnia, w Brąchnowie podczas Mszy sprawowanej przed budynkiem Szkoły Podstawowej o 13.00 odbędą się doroczne Dożynki dla sołectw: Biskupice, Brąchnowo i Warszewice. Podczas tej Mszy będziemy Panu Bogu dziękować za tegoroczne zebrane plony w Parafii.

W ramach Dożynek Sołeckich Pan Sołtys, Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Warszewicach zaprasza całe rodziny wraz z dziećmi na Festyn Rodzinny i zabawę taneczną przy Orliku w Warszewicach w niedzielę, 14 sierpnia, od 15.00.

W minionym tygodniu odbyły się w Biskupicach pogrzeby: w środę – zmarłej mieszkanki Biskupic – śp. Amalii Mach, w czwartek – zmarłego mieszkańca Brąchnowa – śp. Zdzisława Skiba. Wieczny odpoczynek…

Dziś odbywa się Uroczystość Odpustowa Przemienienia Pańskiego w Przecznie. Suma odpustowa o 12.00.

WARSZEWICE

7 sierpnia 2022 – XIX Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Tadeusza i Ryszarda Sobiesiak

10 sierpnia 2022  – Środa – Święto św. Wawrzyńca