BISKUPICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

XXI Niedziela Zwykła, 21 sierpnia 2022 roku

Trwa sierpień, który jest miesiącem modlitw o trzeźwość Narodu Polskiego.

W dzisiejszą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona jest na aranżację zielenią terenu przed starą plebanią i opłacenie naprawy polichromii w prezbiterium.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeżycie zeszłoniedzielnych sołecko-parafialnych dożynek w Brąchnowie. Bóg zapłać.

Proszę Panie Zelatorki Róż Żywego Różańca o odbieranie kolejnego numeru „Zwiastuna Różańcowego”.

Radnych należących do naszej parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszam na spotkanie w plebanii we wtorek, 30 sierpnia, na 19.00.

Podaję do wiadomości, że tegoroczna uroczystość bierzmowania odbędzie się w kościele w Biskupicach w sobotę, 1 października, o 17.00. Sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej Parafii udzieli ks. bp senior Andrzej Suski.

BISKUPICE

21 sierpnia 2022 – XXI Niedziela Zwykła

7.45 – Za śp. syna Jacka Ziółkowskiego z okazji urodzin i 29 rocznicy śmierci oraz za śp. męża Mieczysława Ziółkowskiego

10.30 – Msza dziękczynna z okazji 18 rocznicy urodzin Miszel Stodulskiej z prośbą o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego na dalsze lata