WARSZEWICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 18 WRZEŚNIA 2022 ROKU

Dziękuję wszystkim, którzy w miniony wtorek znaleźli trochę czasu, aby poadorować Pana Jezusa tu w warszewickiej świątyni podczas corocznej 24-godzinnej Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej Parafii. Bóg zapłać i niech Pan Jezus obdarza łaskami.

W dzisiejszą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona jest na nowe zadaszenie wejścia do kościoła oraz nowe oblachowanie dachu kościoła.

Radnych należących do naszej parafialnej Rady Gospodarczej zapraszam na spotkanie w plebanii w czwartek, 29 września, na 19.00.

Od niedzieli, 4 września, z uwagi na nowy dodatek, wzrósł koszt egzemplarza tygodnika „Niedziela” do 10 zł. Z tego względu zmuszony jestem podnieść koszt naszej parafialnej prenumeraty wewnętrznej do 120 zł za IV kwartał 2022 roku i proszę prenumeratorów o uiszczanie tych wpłat.

Ojcowie Michalici z Górska zapraszają na XVII Ogólnopolskie Warsztaty Liturgiczno- Muzyczne, które odbędą się w dniach 7-9 października b.r. w Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku k/Torunia. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła i pod adresem: gorsk.org.pl

WARSZEWICE

18 września 2022 – XXV Niedziela Zwykła

Dzień Środków Społecznego Przekazu