BISKUPICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

DZIEŃ MIGRANTA I UCHODŹCY, 25 WRZEŚNIA 2022 ROKU

Osoby należące do naszego parafialnego Kręgu Biblijnego i innych chętnych chcących zgłębiać bogactwo Pisma Świętego zapraszam na spotkanie w salce plebanijnej we wtorek na godz. 19.00.

Radnych należących do naszej parafialnej Rady Gospodarczej zapraszam na spotkanie w plebanii w najbliższy czwartek, 29 września, na 19.00.

W najbliższą sobotę, 1 października, przypada pierwsza sobota miesiąca. Tego dnia zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski od godz. 9.00, a na 10.00 – na Mszę świętą

Od soboty, 1 października, zapraszam do uczestniczenia w nabożeństwach różańcowych. W sobotę będzie ono powiązane z różańcem fatimskim, który  rozpocznie się 9.00, a w niedzielę – od 10.00. W niedzielę proszę o poprowadzenie różańca I Różę z Brąchnowa. Dzieci zachęcam do zbierania części puzzli do wyklejenia, które będą rozdawane od przyszłego poniedziałku do piątku. Dla dzieci je wyklejających na koniec nabożeństw zostaną ufundowane, proporcjonalnie do ilości zebranych wyklejanek, słodkie nagrody. Dzieci do I Komunii Świętej i młodzież do bierzmowania mają obowiązek być na trzech nabożeństwach.

W przyszłą sobotę, 1 października, w kościele w Biskupicach o godz. 17.00 rozpocznie się uroczystość bierzmowania. Sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej Parafii udzieli ks. bp senior Andrzej Suski. Proszę ministrantów o służenie podczas tej uroczystości.

Zapraszam na spotkanie organizacyjne do bierzmowania w 2023 roku młodzież uczęszczającą do klas VIII z Parafii oraz osób starszych jeszcze niebierzmowanych w przyszłą niedzielę na godz. 13.00.

Zapraszam chłopców po I Komunii Świętej, którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu, do dołączenia do grona ministrantów.

Od przyszłej niedzieli w zakrystii oraz telefonicznie będzie można zamawiać Msze święte na przyszły 2023 rok.

Ojcowie Michalici z Górska zapraszają na XVII Ogólnopolskie Warsztaty Liturgiczno – Muzyczne, które odbędą się w dniach 7 – 9 października b.r. w Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku k/Torunia. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła i pod adresem: gorsk.org.pl

BISKUPICE

25 września 2022 – XXVI Niedziela Zwykła

7.45 – Za śp. Sabinę Wojciechowską w 10 rocznicę śmierci