WARSZEWICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

DZIEŃ MIGRANTA I UCHODŹCY, 25 WRZEŚNIA 2022 ROKU

Radnych należących do naszej parafialnej Rady Gospodarczej zapraszam na spotkanie w plebanii w najbliższy czwartek, 29 września, na 19.00.

Od soboty, 1 października, zapraszam do uczestniczenia w nabożeństwach różańcowych. W sobotę rozpocznie się ono o 11.00, a w niedziele – o 8.45. W niedziele proszę o poprowadzenie różańca Różę z Warszewic. Dzieci zachęcam do zbierania części puzzli do wyklejenia, które będą rozdawane od przyszłego poniedziałku do piątku. Dla dzieci je wyklejających na koniec nabożeństw zostaną ufundowane, proporcjonalnie do ilości zebranych wyklejanek, słodkie nagrody. Dzieci do I Komunii Świętej i młodzież do bierzmowania mają obowiązek być na trzech nabożeństwach.

W przyszłą sobotę, 1 października, w kościele w Biskupicach o godz. 17.00 rozpocznie się uroczystość bierzmowania. Sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej Parafii udzieli ks. bp senior Andrzej Suski.

Zapraszam na spotkanie organizacyjne do bierzmowania w 2023 roku młodzież uczęszczającą do klas VIII z Parafii oraz osób starszych jeszcze niebierzmowanych do kościoła w Biskupicach w przyszłą niedzielę na godz. 13.00.

Zapraszam chłopców po I Komunii Świętej, którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu, do dołączenia do grona ministrantów.

Od przyszłej niedzieli w zakrystii oraz telefonicznie będzie można zamawiać Msze święte na przyszły 2023 rok.

Ojcowie Michalici z Górska zapraszają na XVII Ogólnopolskie Warsztaty Liturgiczno – Muzyczne, które odbędą się w dniach 7 – 9 października b.r. w Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku k/Torunia. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła i pod adresem: gorsk.org.pl

Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask.

WARSZEWICE

INTENCJE  MSZALNE

25 września 2022 – XXVI Niedziela Zwykła

9.15 – Za śp. Wiktorię i Marcina Bartkowiak, za śp. Halinę, Mariana i Józefa Bartkowiak oraz za śp. Klarę i Jana Wiśniewskich

Kościół w Biskupicach: 13.00 – Próba przed bierzmowaniem

28 września 2022  – Środa – Wspomnienie liturgiczne św. Wacława

18.00 – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Msza: Za śp. Bogdana, Mariannę i Tadeusza Szubrych oraz za śp. Mieczysława i Stanisławę Kukowskich

30 września 2022 – Piątek – Wspomnienie liturgiczne św. Hieronima

18.00 – Za śp. Michała Bartkowiak z okazji imienin

2 października 2022 – XXVII Niedziela Zwykła

8.45 – Różaniec – prowadzi Róża Różańcowa

9.15 – Za śp. Jarosława Bolinowskiego z okazji 1 rocznicy śmierci, za śp. Jana Bolinowskiego z okazji 9 rocznicy śmierci oraz za śp. Romana Hopke – intencja od Rodzin: Bolinowskich i Winiarskich z Torunia

Kościół w Biskupicach: 13.00 – Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania w 2023 roku z klas VIII i osób starszych jeszcze niebierzmowanych