BISKUPICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – UROCZYSTOŚĆ ROCZNICY POŚWIĘCENIA WŁASNEGO KOŚCIOŁA

30 PAŹDZIERNIKA 2022 ROKU

Bóg zapłać za złożone ofiary w całości parafii w wysokości 350 zł na zeszłoniedzielną zbiórkę dodatkową na Papieskie Dzieła Misyjne.

Choć został jeszcze jeden poniedziałek październikowy, to już dziś dziękuję za udział w październikowych nabożeństwach różańcowych, a różom Żywego Różańca z Biskupic i Brąchnowa za ich prowadzenie w środy i niedziele. Dziękuję dzieciom, które regularnie w nich też uczestniczyły i zbierały wyklejanki. Niech Pan Bóg przez ręce Królowej Różańca udzieli obfitości łask tym, którzy znaleźli czas na tę wspólną modlitwę w kościele.

We wtorek, 1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze święte sprawowane będą o: 7.45 i 11.00. Msza o 11.00 celebrowana będzie na zewnątrz kościoła przy kostnicy. Po niej odbędzie się tradycyjna procesja na parafialnym cmentarzu.

W środę, 2 listopada, przypada Dzień Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych, tzw. Dzień Zaduszny. Tego dnia na Msze święte z wypominkami jednorazowymi zapraszam na godz. 10.00 i 17.00 oraz w czwartek, 3 listopada, na godz. 17.00.

Za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych, jednego zmarłego każdego dnia, od 1 do 8 listopada włącznie, można uzyskać łaskę odpustu zupełnego.

Chorych z Biskupic i Brąchnowa odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek, 4 listopada,  od godz. 10.00.

W piątek, 4 listopada, przypada też pierwszy piątek miesiąca. Tego dnia zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania ze spowiedzi – od godz. 16.15, a na 17.00 – na Mszę świętą.

W najbliższą sobotę, 5 listopada, przypada pierwsza sobota miesiąca. Tego dnia zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski od godz. 9.00, a na 10.00 – na Mszę świętą.

Kolejne spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania w 2023 roku odbędzie się w kościele w Biskupicach w za tydzień, w niedzielę 6 listopada, o godz. 13.00.

Przy wyjściu włożone są formularze na wypominki roczne, które przemodlane będą przed niedzielnymi Mszami świętymi o 7.45 i 12.00 od I. Niedzieli Adwentu, tj. od niedzieli 27 listopada. Wypełnione formularze wypominkowe proszę przekazywać bezpośrednio do mnie. Bóg zapłać za złożone ofiary w wysokości intencji mszalnej na potrzeby parafialne.

W zakrystii oraz telefonicznie można zamawiać Msze święte na przyszły 2023 rok.

BISKUPICE

30 października 2022 – XXXI Niedziela Zwykła – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła

7.45 – Za śp. Dominikę Janowską z okazji urodzin

10.00 – Różaniec – prowadzi III Róża z Biskupic