BISKUPICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIATOWY DZIEŃ UBOGICH – DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM

13 LISTOPADA 2022 ROKU

Zgodnie z zeszłotygodniową zapowiedzią dziś po Mszach odbywa się zbiórka dodatkowa dla akcji pilotowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży „Polak z sercem” dla naszych Rodaków na Białorusi i Ukrainie. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Osoby należące do naszego parafialnego Kręgu Biblijnego i innych chętnych chcących zgłębiać bogactwo Pisma Świętego zapraszam na spotkanie w salce plebanijnej we wtorek na godz. 19.00.

W przyszłą niedzielę, trzecią niedzielę miesiąca, tradycyjna kolekta gospodarcza przeznaczona będzie na nowe figury do stajenki bożonarodzeniowej do kościoła w Biskupicach. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Przy wyjściu włożone są formularze na wypominki roczne, które przemodlane będą przed niedzielnymi Mszami świętymi o 7.45 i 12.00 od I. Niedzieli Adwentu, tj. od niedzieli 27 listopada. Wypełnione formularze wypominkowe proszę przekazywać bezpośrednio do mnie. Bóg zapłać za złożone ofiary w wysokości intencji mszalnej na potrzeby parafialne.

W zakrystii oraz telefonicznie można zamawiać Msze święte na przyszły 2023 rok.

BISKUPICE

13 listopada 2022 – XXXIII Niedziela ZwykłaŚwiatowy Dzień UbogichDzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

7.45 – Za śp. męża Mieczysława Ziółkowskiego z okazji 12 rocznicę śmierci, za śp. syna Jacka Ziółkowskiego oraz za zmarłych Rodziców: Kujawskich i Ziółkowskich

10.30 – Za śp. Teresę i Franciszka Kowalskich, za śp. Klarę i Alojzego Kowalskich oraz za śp. Stefana Kowalskiego