WARSZEWICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

20 LISTOPADA 2022 ROKU

Dziękuję za ofiary w wysokości 2.062 zł całoparafialnej, w tym za 162 zł ze wspólnoty warszewickiej, zeszłoniedzielnej zbiórki dodatkowej dla akcji pilotowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży „Polak z sercem” dla naszych Rodaków na Białorusi i Ukrainie. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W dzisiejszą niedzielę, trzecią niedzielę miesiąca, tradycyjna kolekta gospodarcza przeznaczona jest na nowe oblachowanie dachu kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W najbliższą sobotę, 26 listopada, kończymy rok liturgiczny 2021/2022 i od przyszłej niedzieli, I Niedzieli Adwentu, zaczynamy nowy rok kościelny 2022/2023.

Proszę Panią Zelatorkę Żywej Róży o odbiór nowego numeru „Zwiastuna Różańcowego”.

Zapraszam osoby chętne do zapisania się do warszewickiej Żywej Róży. Są jeszcze 3 wolne miejsca.

Przy wyjściu włożone są formularze na wypominki roczne, które przemodlane będą przed niedzielnymi Mszami świętymi o 9.15 od przyszłej niedzieli, tj. I. Niedzieli Adwentu. Wypełnione formularze wypominkowe proszę przekazywać bezpośrednio do mnie. Bóg zapłać za złożone ofiary w wysokości intencji mszalnej na nowe oblachowanie kościoła.

WARSZEWICE

20 listopada 2022 – XXXIV Niedziela Zwykła

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

9.15 – Za śp. Karola Szczerbowskiego oraz za śp. Janinę Drążela z okazji urodzin obojga