WARSZEWICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

I NIEDZIELA ADWENTU

27 LISTOPADA 2022 ROKU

Dziękuję za ofiary w wysokości 480 zł zeszłoniedzielnej kolekty gospodarczej przeznaczonej na nowe oblachowanie dachu warszewickiego kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W dzisiejszą niedzielę, 27 listopada, w I Niedzielę Adwentu, podczas Mszy zostały poświęcone opłatki wigilijne, które nabywać można w zakrystii lub w domu u pani Grażyny Bartkowiak.

Od jutra, 28 listopada, zapraszam na Msze o NMP w Adwencie, tzw. Roraty, które sprawowane będą od poniedziałku do piątku o 7.00. Proszę o przynoszenie lampionów. Dzieci zachęcam do zbierania puzzli do wyklejenia. Za ich zbieranie i wyklejenie pod koniec adwentu dzieci otrzymają, proporcjonalnie do ilości zebranych wyklejanek, słodkie nagrody.

W piątek, 2 grudnia, przypada pierwszy piątek miesiąca. Tego dnia zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz możliwość skorzystania ze spowiedzi – od godz. 6.30, a na 7.00 – na Mszę świętą roratnią.

Kandydatów do bierzmowania zapraszam do kościoła w Biskupicach na kolejne spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę, 4 grudnia, na godz. 13.00.

Przy wyjściu z kościoła można nabywać świece Caritas – Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom w cenie: świeca duża – 20 zł, świeca mała – 10 zł. Dziękuję za włączenie się do tradycji nabywania tych świec. Niech zaświecą na naszych stołach wigilijnych.

Chorych z Warszewic ze spowiedzią przedświąteczną i Komunią świętą odwiedzę w czwartek, 15 grudnia, od godz. 11.00.

Dziękuję Pani Dekoratorce za przygotowanie wystroju adwentowego w kościele. Bóg zapłać.

Zapraszam osoby chętne do zapisania się do warszewickiej Żywej Róży. Są jeszcze 3 wolne miejsca.

Rada Rodziców wraz ze Szkoła Podstawową w Warszewicach zaprasza na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się w niedzielę, 18 grudnia, od godz. 10.00 w budynku szkoły.

WARSZEWICE

27 listopada 2022 – I Niedziela Adwentu

9.15 – Za śp. Szczepana Katarzyńskiego z okazji 2 rocznicy śmierci

28 listopada 2022 – Poniedziałek