BISKUPICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

NIEDZIELA UROCZYSTOŚCI ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

1 STYCZNIA 2023 ROKU

Na Nowy 2023 Rok życzę obfitości Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej – Bożej Rodzicielki. Niech nowa nadzieja na realizację planów i marzeń rozkwita w sercach i Waszych Rodzinach. Szczęść Boże. Z pamięcią w modlitwie – Ks. Wiktor

Dziękuję za zeszłoponiedziałkowe ofiary w całości parafii w wysokości 820 zł złożone na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Bóg zapłać.

W środę, 4 stycznia, zapraszam do skorzystania ze spowiedzi pierwszopiątkowej od 16.30.

W piątek, 6 stycznia, przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – tzw. Trzech Króli. Zapraszam na Msze święte z poświęceniem kredy i kadzidła o 7.45, 10.30 i 12.00. Tradycyjnie tego dnia  przy wyjściu z kościoła odbędzie się zbiórka dodatkowa na potrzeby misji katolickich. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Osoby należące do naszych Rad Parafialnych, do Żywych Róż, do Kręgu Biblijnego, do parafialnej Rodziny Fatimskiej, Panie Dekoratorki, osoby dbające o porządek w kościele i poza nim, ministrantów i lektorów oraz wolontariuszy, którzy w minionym roku pomagali w pracach parafialnych zapraszam na Parafialne Spotkanie Opłatkowe do Świetlicy Wiejskiej w Biskupicach w piątek, 6 stycznia, na godz. 15.00.

W najbliższą sobotę, 7 stycznia, zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec fatimski od godz. 9.00, a na 10.00 – na Mszę świętą.

Kandydatów do bierzmowania zapraszam na kolejne spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę, 8 stycznia, na godz. 13.00.

Ofiary złożone przy żłóbku z nowymi figurami przeznaczone są na potrzeby misyjne. Bóg zapłać.

Przy wyjściu można zabrać ze sobą plan kolęd na obecny rok liturgiczny. Kolędowanie rozpocznę od Warszewic ze względu, że w tej miejscowości odbędzie się najbliższa procesja Bożego Ciała oraz sołecko-parafialne dożynki. Na kolędy będę jeździł swoim samochodem bez ministrantów. Dla ministrantów za ich służbę przy ołtarzu w 2022 roku przeznaczone będzie 5% z ofiar składanych na potrzeby parafialne podczas kolęd. Proszę równocześnie o nieprzygotowywanie żadnych obiadów, poczęstunków ani zakończeń kolęd. Niech odwiedziny duszpasterskie będą czasem modlitwy i spotkania w rodzinie i z rodziną. Do poniedziałku, 9 stycznia, kolęduję w Warszewicach.

BISKUPICE

1 stycznia 2023 – Niedziela Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

Nowy Rok

7.45 –