BISKUPICE – Ogłoszenia duszpasterskie i intencje mszalne

II NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

15 STYCZNIA 2023 ROKU

W dzisiejszą niedzielę tradycyjna kolekta gospodarcza w trzecią niedzielę miesiąca przeznaczona jest na opłacenie ogrzewania. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Ofiary złożone przy żłóbku z nowymi figurami przeznaczone są na potrzeby misyjne. Bóg zapłać.

Przy wyjściu można zabrać ze sobą plan kolęd na obecny rok liturgiczny. Kolędowanie rozpocznę od Warszewic ze względu, że w tej miejscowości odbędzie się najbliższa procesja Bożego Ciała oraz sołecko-parafialne dożynki. Na kolędy będę jeździł swoim samochodem bez ministrantów. Dla ministrantów za ich służbę przy ołtarzu w 2022 roku przeznaczone będzie 5% z ofiar składanych na potrzeby parafialne podczas kolęd. Proszę równocześnie o nieprzygotowywanie żadnych obiadów, poczęstunków ani zakończeń kolęd. Niech odwiedziny duszpasterskie będą czasem modlitwy i spotkania w rodzinie i z rodziną. Do najbliższego czwartku, 19 stycznia, kolęduję w Biskupicach, a od soboty, 21stycznia do niedzieli, 29 stycznia – w Brąchnowie.

Wszystkim solenizantom przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i urodziny życzę obfitości Bożych łask. Szczególnie w przyszłą sobotę i niedzielę pamiętajmy o naszych babciach i dziadkach z okazji Ich Dni.

15 stycznia 2023 – II Niedziela Zwykła

7.45 – Za śp. Stefanię Właśniewską w 1 rocznicę śmierci

10.30 – Za śp. Alojzego i Helenę Sztyrbickich oraz za śp. Małgorzatę Dobrzalską

12.00 – Za śp. Józefa Jelińskiego w 8 rocznicę śmierci